header

خانه / پیرایش مو، اصلاح صورت و حالت دهی

پیرایش مو، اصلاح صورت و حالت دهی

پیرایش موی مردانه

همیشه و در همه حال ،آسان و کم هزینه آراسته باشید...

پیرایش صورت اعم از مو و ابرو، همیشه ایام مورد توجه آقایان بوده و یکی از خدمات اصلی در انواع آرایشگاه مردانه می باشد. در واقع یک آرایشگر مردانه باید بتواند هر گونه صورت و موهایی را اصلاح کرده و پیرایش نماید. امروزه در سلمانی مردانه با توجه به نوع پوست، موها و مدل های موی مد نظر مشتری، خدمات مختلف پیرایش ارائه می شود.

پیرایش مو، ابرو و اصلاح صورت

دور از ذهن نیست اگر که عنوان شود انسان ها از ابتدای خلقت نیاز به خدمات پیرایش داشته اند. در ارائه این دسته از خدمات برای پیرایش مردانه لازم است تا عوامل مختلفی همچون نوع صورت افراد و اسکلت بندی صورت بررسی شده و بر اساس آن یک استایل مناسب پیشنهاد داده شود. از طرف دیگر مدل انتخابی مو ها می بایست با فرم صورت همخوانی و سازگای داشته باشد. تنها یک آرایشگر ماهر می تواند بر اساس مهارت و فنی که دارد این همخوانی و سازگاری را ایجاد نماید. در تیپ چین، یک آرایشگر، تمام این فاکتور ها را در نظر می گیرد تا بتواند بهترین انتخاب را بر اساس فرم سر شما ارائه دهد. در واقع برای پیرایش شما المان هایی همچون نوع صورت اعم از لوزی، مربعی، بیضی، نوع چانه، حالت موها و .. بررسی شده و در نظر گرفته می شوند.

نکات مهم در پیرایش مردانه:

از دیرباز تا به امروز پیرایش مردانه یک امر روتین در آرایشگاه های مردانه بوده است اما با توجه به اینکه امروزه دنیای مد و فشن بسیار گسترش داشته است و توسط وسایل ارتباط جمعی به راحتی اخبار و مدل ها رد و بدل می شود، لذا یک آرایشگر مجرب می بایست به تمام اصول روز و تکنیک ها اشنا باشد که بتواند پاسخگوی تمام نیازهای مشتریان خود باشد. این مورد در تیپ چین در نظر گرفته شد و بر اساس تخصص و سابقه از اساتید مجرب دعوت به همکاری انجام می شود.


پیرایش مو قیمت : 60,000 تومان

پیرایش مو و اصلاح صورت قیمت : 70,000 تومان

پیرایش مو ،اصلاح صورت و حالت دهی قیمت : 80,000 تومان


اشتراک در شبکه های اجتماعی :