header

خانه / خدمات پیرایش کودک

خدمات پیرایش کودک

کودکان را دریابیم...

پیرایش و ارایش در یک آرایشگاه مردانه عموما برای کودکان ترسناک می باشد. استفاده از ابزار هایی همچون موزر و قیچی و ... می تواند استرس و بار روانی زیادی را برای فرزندان ایجاد نماید. در همین راستا در بسیاری از انواع سلمانی مردانه تلاش می شود تا با قرار دادن المان های کودکانه این ترس و وحشت را کم نمود.

خدمات آرایش کودک در محل

خدمات آرایش و پیرایش کودکان در منزل:

همان گونه که در بالا نیز عنوان شد، قرار گرفتن در یک محیط غریبه که یک آرایشگر مردانه با ابزار های خاص خود در حال کار می باشد، می تواند برای کودکان بسیار ترسناک باشد. از طرف دیگر پیرایش یک گزینه اساسی برای کودکان محسوب می شود زیرا موجب می گردد پوست و موهای انان تنفس کند.

باید در نظر داشت که بسیاری از مادران برای پیرایش فرزندان پسر خود از آرایشگر های زنانه استفاده می نمایند اما این روش در بسیاری مواقع نمی تواند کارساز باشد زیرا مدل ها و نحوه پیرایش مردانه با انواع زنانه کاملا متفاوت است. از طرفی بسیاری از آرایشگر های خانم نسبت به این موضوع دانش و تخصص لازم را ندارند لذا مراجعه به یک آرایشگاه مردانه امری الزامی است.

امروزه بسیاری از والدین از خدمات پیرایش در منزل و مزایای ان آگاه نیستند. در این روش؛ والدین می توانند در منزل خود از خدمات آرایشگری و پیرایش برای فرزندان خود استفاده نمایند و دغدغه ای از بابت فشار های روانی وارد شده به کودک خود نداشته باشند. یکی از خدمات تیپ چین، ارسال آرایشگران کار بلد و حرفه ای به منازل و یا هر محلی که والدین درخواست نمایند، است تا کلیه خدمات مربوطه را در محیط و شرایط فراهم شده توسط خانواده ها ارائه دهند. استفاده از این روش ها موجب می شود که مشکلات روانی که ممکن است در اینده ایجاد شود، برای کودکان کاملا از بین رود


پیرایش مو قیمت : 70,000 تومان

پیرایش مو و حالت دهی قیمت : 80,000 تومان


اشتراک در شبکه های اجتماعی :