header

درباره تیپ چین


خانه / درباره ما

عصر باشد و تیپ چین باشد و یک فنجان چای

سایت و اپلیکیشن تیپ چین اولین مرجع ارائه خدمات آرایش و پیرایش مردانه و اصلاح حیوانات خانگی و خدمات ماساژ در محل می باشد. نصب سریع و آسان این اپلیکیشن پاسخگوی طیف وسیعی از نیازهای متقاضیان آرایشگاه مردانه و خدمات آرایشی و پیرایشی حرفه ای و اصلاح حیوانات خانگی و ماساژ خواهد بود.

غیر ممکن است وارد این سایت شوید و بخش مقالات و خدمات مربوط به روزهای خاطره انگیز زندگی شما را مبهوت نکند.

تمام تلاش همکاران ما در این سایت ،ارائه بهترین و امن ترین خدمات آرایشی و پیرایشی در محل شماست تا در زندگی پر مخاطره و شلوغ امروز و در شهرهایی این چنین شلوغ کمترین دغدغه را برای شروع یک روز خوب و یا آماده شدن برای یک جشن،یک جلسه و یا دعوت به یک میهمانی داشته باشید.

ما با انتخاب بهترین آرایشگران در منطقه شما تلاش کرده ایم تا مجموعه ای را ایجاد کنیم که شما بدون نگرانی ودر محل خود خدمات آرایشگری را دریافت کنید.

با نصب اپلیکیشن ما در تلفن های همراه خود و ثبت سفارش در موقعیت مورد نظرتان به سرعت اولین آرایشگر از نزدیکترین آرایشگاه در محدوده شما درخواستتان را تایید خواهد کرد... اما حق انتخاب با شماست . شما با مشاهده رزومه آرایشگر، سوابق و تصویر آرایشگر آن را تایید خواهید کرد.

حال کافیست به کار خود برسید ، در کنار خانواده از زندگی لذت ببرید و نگران ترافیک و بعد مسافت نباشد.... ما خدمت می رسیم تا شما آسوده باشید

توجه : فاز اول این سرویس در شهر تهرا ن در حال انجام است وبه زودی در کلانشهرهای دیگر پیاده سازی خواهد شد.

مجوز فعالیت تیپ چین