header

خانه /لیست تبلیغات/ رپورتاژ / شرایط پذیرش تبلیغ کسب و کار

شرایط پذیرش تبلیغ کسب و کار

تعداد بازدید : 148 تاریخ انتشار: ۱۴۰۳/۰۲/۰۸

تبلیغات یک روش قدرتمند برای افزایش آگاهی از برند، ایجاد ترافیک وب و افزایش فروش برای کسب و کار شما است. با این حال، با گزینه های تبلیغاتی مختلف موجود، می تواند دشوار باشد که بدانید از کجا شروع کنید.

در بخش کسب و کارهای مرتبط تیپ چین فضایی را برای شما فراهم کردیم تا بتوانید کسب و کار خود را در قالب متن و تصویر معرفی بفرمایید. در این قسمت شما میتوانید ضمن توضیح در مورد کسب و کار خود و درج تصاویر نمونه کارها یا تصویر محیط کسب خود آدرس، شماره تماس و لینک پیج شبکه های اجتماعی و وب سایت خود را نیز قرار دهید. میتوانید محتوایی اختصاصی برای معرفی کسب و کار خود در دسته بندیهای مختلف مانند : کیک و شیرینی ، اجاره ماشین عروس، عکاسی، گل آرایی، تالارهای عروسی، تشریفات مجالس و موسیقی مجالس ... منتشر کنید. 

با توجه به اعتبار و رتبه بالای سایت تیپ چین و همچنین میزان بازدید بالای سایت تیپ چین، کاربران زیادی که به دنبال کسب و کار شما هستند از تبلیغ شما دیدن میکنند. شما میتوانید نمونه کسب و کارهایی که تبلیغات خود را در سایت تیپ چین در بخش کسب و کارها قرار دادند و آمار بازدید آنها را مشاهده بفرمایید.

پس همین حالا شما میتوانید متن معرفی کسب و کار خود را با رعایت نکات زیر برای ما ارسال کنید، تا ما پس از بررسی در سایت منتشر کنیم.  

لطفا برای ثبت درخواست تبلیغات با شماره 02144329438 تماس بگیرید و یا به شماره 09213675091 در واتس اپ پیام بدید.

شرایط و قوانین تبلیغ کسب و کار در تیپ چین

 • محتوای معرفی کسب و کار شما بین 600 تا 1100 کلمه باشد و میتواند صرفا جنبه تجاری داشته باشد.
 • شما میتوانید تصاویر کسب و کار خود را با این فرمت های عکس ارسال کنید : png – jpg – jpeg – gif
 • تعداد تصاویر ارسالی بین 3 تا 6 تصویر میتواند باشد.
 • از پذیرش تبلیغ برای سایت های فیلتر شده، غیر مجاز، دوستیابی و رباط های اینترنتی معذوریم.
 • سایت تیپ چین مختار به پذیرش یا رد کردن نمایش کسب و کار را در ابتدای آن دارد. 
 • در صورت مشاهده سوء استفاده از یک آگهی نسبت به حذف آن اقدام میکنیم.
 • تبلیغات کسب و کار شما از اعتبار سئو سایت تیپ چین استفاده میکند.

قیمت تبلیغات معرفی کسب و کار

موقعیت : بخش کسب و کارها در زیر دسته مرتبط با کسب و کار شما

هزینه ماهانه : 300,000 تومان

هزینه 3 ماهه : 800,000 تومان

هزینه 6 ماهه : 1,500,000 تومان

هزینه 1 ساله : 2,200,000 تومان

 

در اینجا چند نکته برای شروع کار تبلیغات کسب و کار شما آورده شده است:

 1. اهداف خود را تعیین کنید. اولین قدم این است که اهداف خود را برای تبلیغات خود مشخص کنید. می خواهید به چه چیزی دست پیدا کنید؟ آیا می خواهید آگاهی از برند را افزایش دهید، ترافیک وب را ایجاد کنید، یا فروش را افزایش دهید؟ هنگامی که اهداف خود را بدانید، می توانید شروع به انتخاب پلتفرم ها و استراتژی های تبلیغاتی مناسب برای رسیدن به آنها کنید.

 2. مخاطب خود را بشناسید. دومین قدم این است که مخاطب هدف خود را بشناسید. چه کسانی را می خواهید با تبلیغات خود به آنها دسترسی داشته باشید؟ علایق، نیازها و رفتارهای آنها چیست؟ هنگامی که مخاطب خود را بشناسید، می توانید پیام ها و تبلیغات خود را برای جذب آنها ایجاد کنید.

 3. بودجه خود را تعیین کنید. سومین قدم این است که بودجه ای را برای تبلیغات خود تعیین کنید. چقدر می خواهید برای تبلیغات خرج کنید؟ بودجه شما به عوامل مختلفی از جمله اهداف، مخاطب و پلتفرم های تبلیغاتی که انتخاب می کنید بستگی دارد.

 4. تبلیغات خود را ایجاد کنید. هنگامی که پلتفرم های خود را انتخاب کردید، باید تبلیغات خود را ایجاد کنید. تبلیغات شما باید جذاب و متقاعد کننده باشد و پیام روشنی داشته باشد. شما همچنین باید یک فراخوان برای اقدام قوی را شامل کنید که به مردم می گوید چه کاری باید انجام دهند.

 5. نتایج خود را پیگیری کنید. مهم است که نتایج تبلیغات خود را پیگیری کنید تا ببینید چه چیزی کار می کند و چه چیزی کار نمی کند. این به شما کمک می کند تا تبلیغات خود را در طول زمان تنظیم کنید و بهترین بازده را از سرمایه گذاری خود داشته باشید.

 


اشتراک در شبکه های اجتماعی :