header

خانه / خدمات حیوانات خانگی

خدمات حیوانات خانگی

 ارائه کلیه خدمات حیوانات خانگی توسط متخصصین تیپ چین در منزل و محل شما 

چنانچه حیوان خانگی داشته باشید؛ حتما از نیازهای آن ها مطلع هستید. حیوانات خانگی همه مانند انسان ها نیاز به بهداشت و خدمات پزشکی دارند. اگر مشکلی برای حیوان ایجاد شود؛ ناگزیر هستید او را به نزدیکترین کلینیک دامپزشکی، منتقل کنید. نکته ای که وجود دارد این است که اگر بهداشت حیوان خانگی تان را تا حد نسبتاً بالایی رعایت کنید؛ حیوان کمتر دچار بیماری و مشکلات بعد از آن می شود.

خدمات پت یکی از خدمات هیجان انگیز و جالب سالن های آرایشگری می باشد. این مورد شامل کوتاه نمودن موهای حیوانات و شستشوی آنها می شود. بسیاری از افراد به دلیل عدم آشنایی با خدمات پت، موجب می شوند که در زمان پیرایش حیوان خانگی، حیوان دچار آسیب شود. گفته می شود که این خدمات باعث سلامت حیوان، بهبود روحیه آن و رشد بهتر آن خواهد شد. 

اگر سلامت پت محبوبتان برایتان اهمیت دارد؛ بهتر است او را به صورت دوره‌ ای به آرایشگاه برده و مو و ناخن ها را طی فواصل زمانی منظم، کوتاه کنید. خوشبختانه برخی از سالن های آرایشی خدمات مربوط به حیوانات خانگی را هم ارائه می دهند و شما می توانید از خدمات مربوطه حتی در منزل و یا محیط کار، بهره مند شوید.

                                                       توجه :

در صورت اعزام متخصص و انجام نشدن سرویس بعلت استرس و پرخاشگر بودن حیوان خانگی، هزینه ایاب وذهاب بمبلغ (150/000 تومان) دریافت میشود.
و همچنین در صورتی که حیوان خانگی شما پرخواشگر و دچار استرس باشد و در حین کار متخصص نتواند به فعالیت خود ادامه دهد و سرویس دهی نیمه کاره رها شود، 50% کل فاکتور دریافت میشود.

 

انواع خدمات مربوط به حیوانات خانگی

 

همانطور که در مقدمه ذکر کردیم؛ حیوانات نیاز به مراقبت دارند. خوشبختانه خیلی از سالن های آرایشی خدمات مربوط به نگهداری از حیوان را به بهترین شکل، ارائه می دهند. خدمات مربوط به حیوانات خانگی شامل کوتاه کردن موی حیوانات و شستشوی آن ها می‌ شود.

خیلی از افراد به دلیل عدم آشنایی با خدمات پت باعث می شوند که در زمان پیرایش حیوان خانگی، حیوان دچار آسیب شود. بنابراین اینکه چه کسی این خدمات را انجام می دهد هم اهمیت دارد. فردی که این کار را انجام می دهد؛ اولاً باید خود از سلامت کامل برخوردار باشد و ثانیاً رفتار با حیوانات خانگی را به خوبی بلد باشد. در این صورت انجام چنین خدماتی باعث سلامت حیوان، بهبود روحیه و رشد بهتر آن خواهد شد.

 

فواید استفاده از خدمات حیوانات خانگی در آرایشگاه ها:

 

در بسیاری از مواد حیوان ترس از آب دارد یا گاها برای خشک نمودن مو های خود، همکاری نمی نماید. در شرایطی که موها پیرایش نمی شوند و بدن حیوان نمدار باقی بماند، با حرکت مجدد حیوان، کثیفی در بدن پخش شده و مکان مناسبی برای رشد باکتری ها خواهد بود. از همین جهت در آرایشگاه هایی که خدمات حیوانات خانگی را انجام می دهند، با استفاده از بروز ترین ابزار و تکنیک ها تلاش می شود تا در کوتاه ترین زمان، پیرایش حیوان خانگی و شستشو آن انجام شود.

خدمات پت تیپ چین در منزل و محل شمابرخی از خدمات حیوانات خانگی در آرایشگاههای معتبر شامل موارد زیر می شود:

  • مدل دادن به موها
  • کوتاه نمودن مو
  • شستشوی تمیز
  • کوتاه نمودن ناخن ها
  • خشک کردن اصولی

هر کدام از موارد ذکر شده در این لیست باید توسط افراد باتجربه و کاربلد، صورت بگیرد. در غیر این صورت ممکن است حیوان منزوی شده و تا مدت ها رفتار طبیعی خود را نداشته باشد.

در نظر داشته باشید که عدم توجه به هرکدام از موارد بالا موجب آسیب رساندن به پت خواهد شد. به طور مثال برای حیواناتی که اضافه وزن دارند، اگر که کوتاهی ناخن انجام نشود، در هنگام راه رفتن برای حیوان مشکل ایجاد خواهد شد. معمولا پیشنهاد می شود که برای حیواناتی که رشد متوسط دارند، موها به صورت مرتب هر ماه پیرایش شود، اگرچه ممکن است بلندی موی حیوان خانگی برای شما جذاب به نظر برسد اما در نهایت موجب اذیت او خواهد شد. پس بهتر است موها تا اندازه معقولی، کوتاه شوند. تا موجب نمدی شدن مو، گره موها و مواردی از این قبیل نشود. البته رشد موها در ارتباط مستقیم با نژاد حیوان خواهد بود.

فردی که مسئولیت کوتاه کردن موی حیوان را بر عهده دارد؛ باید با نژادهای مختلف حیوانات آشنایی داشته باشد. خوشبختانه آرایشگاه تیپ چین با داشتن یک تیم تخصصی از افراد خبره و باتجربه در این زمینه؛ قادر است انواع خدمات مربوط به حیوانات خانگی از جمله کوتاه کردن مو و ناخن را به بهترین شکل ممکن، انجام دهد.

 

موارد مهم در نگهداری از حیوانات خانگی

 

در مسیر نگهداری حیوان خانگی قطعاً چالش ‌ها و سوالات زیادی برایتان پیش می آید. اگرچه نگهداری از حیوان خانگی کاری لذت بخش است؛ اما این موضوع اهمیت دارد که قبل از اینکه حیوان را به منزل بیاورید، دقیق فکر کنید و ببینید که آیا شرایط نگهداری از آن را دارید یا خیر؟! اگر شرایط برای نگهداری از حیوان خانگی فراهم نباشد، هم شما اذیت می ‌شوید و همه پت دلبندتان.
قبل از اینکه به فکر انتخاب حیوان باشید، باید شرایط زندگی خود را بررسی کنید. نگهداری از حیوانات مستلزم وجود شرایط خاصی است.

برخی از موارد مهم که در نگهداری از حیوانات خانگی اهمیت دارد، عبارتند از:

 

در نظر گرفتن شرایط زندگی

 

همانطور که گفتیم؛ قبل از هر چیز باید شرایط خود را بررسی کنید. برخی از حیوانات اصلا امکان زندگی در آپارتمان های کوچک را ندارند و باید در فضای بیرون زندگی کنند. بنابراین اگر فضای کافی برای این کار در اختیار ندارید؛ از آوردن چنین حیوانی به منزل تان، صرف نظر کنید.
به عنوان مثال، پیاده روی برای سگ ها ضروری است و باعث تقویت توانایی اجتماعی آن ها می‌ شود اما گربه ها تمایل چندانی به این کار نشان نمی دهند و همین که در خانه یک فضایی برای جنب و جوش داشته باشند، کافی است. به دلیل همین ویژگی های متفاوت حیوانات است که تاکید به در نظر گرفتن شرایط زندگی داریم.

 

رعایت قوانین آپارتمان نشینی

 

معمولا آپارتمان ها در فاصله نزدیکی به همدیگر قرار دارند و سر و صدای زیاد موجب آزار و اذیت افرادی می‌ شود که در این واحدهای کوچک، زندگی می کنند. بنابراین برای حفظ آسایش همسایگان حتماً باید حیوانی انتخاب کنید که نسبتاً ساکت باشد. چرا که در غیر این صورت با شکایت آن ها، مواجه می شوید. به عنوان مثال، سگ هایی که بی موقع پارس می کنند، اصلاً حس خوشایندی برای افراد ساکن در یک ساختمان ایجاد نخواهند کرد.

 

نوشتن برنامه روتین

 

برای اینکه بتوانید از حیوان مراقبت کامل به عمل آورید؛ باید برنامه روتین مخصوص به آن را داشته باشید. به عنوان مثال، ساعت پیاده روی، ساعت بازی، ساعت غذا خوردن و... باید مطابق با این برنامه باشد. اگر حیوان شما علاقه خاصی به پیاده‌ روی روزانه دارد، سعی کنید حتما این کار را در برنامه زندگی او، قرار دهید. حتی اگر خودتان فرصت این کار را ندارید، از فردی بخواهید که به جای شما سگ را بیرون ببرد.


اشتراک در شبکه های اجتماعی :

لیست قیمت خدمات حیوانات خانگی

اصلاح ساده،سگ نژاد کوچک ( وزن تا 7 کیلو ) قیمت : 390,000 تومان

اصلاح و حمام سگ نژاد کوچک(وزن تا 7 کیلو) قیمت : 470,000 تومان

اصلاح ساده،سگ نژاد متوسط(وزن 7 تا 15 کیلو) قیمت : 420,000 تومان

اصلاح و حمام سگ نژاد متوسط(وزن 7 تا 15 کیلو) قیمت : 510,000 تومان

اصلاح ساده ،سگ نژاد بزرگ(وزن بالای 15 کیلو) قیمت : 520,000 تومان

اصلاح و حمام سگ نژاد بزرگ(وزن بالای 15 کیلو) قیمت : 700,000 تومان

اصلاح و حمام و براشینگ سگ نژاد بزرگ(وزن بالای 15 کیلو) نژادهای:چاوچاو،سامویید،هاسکی،مالاموت و ژرمن شولاین قیمت : 880,000 تومان

اصلاح ساده گربه قیمت : 390,000 تومان

اصلاح و حمام گربه قیمت : 470,000 تومان

اصلاح خرگوش قیمت : 380,000 تومان

نظافت ناخن(با خدمات اصلاح انجام می شود) قیمت : 30,000 تومان

نظافت مقعد(با خدمات اصلاح انجام می شود) قیمت : 30,000 تومان

مسواک زدن (با خدمات اصلاح انجام می شود) قیمت : 35,000 تومان

گره زدایی(با خدمات اصلاح انتخاب شود) قیمت : 50,000 تومان