header

شرایط و ضوابط تیپ چین


خانه / شرایط و ضوابط

1- کلیه حقوق مادی و معنوی این نرم افزار (اپلیکیشن)و سایت متعلق به تیپ چین میباشد.

2-کپی کردن از روی این برنامه و یا استفاده از عکسها و شیوه های سرویس دهی، انواع سرویس های ارائه شده و روش اجرای برنامه به هر نحوی برای انجام کار مشابه ممنوع بوده وبر اساس قوانین مجازات جرائم رایانه ای قابلیت تعقیب برای تیپ چین را خواهد داشت.

3-تیپ چین تمامی مراحل طراحی،اجرا و اداره سیستم خود را بصورت قانونی انجام داده و از مراجع ذیربط دارای مجوز می باشد

4-به منظور استفاده از قسمت های مختلف این برنامه وجهت حفظ امنیت مشتریان عزیز ونیز متخصصین ما وبه منظور رعایت قوانین کشور موظف به دریافت اطلاعات لازم وکافی برای احراز هویت مشتریان می باشیم .لذا دریافت شماره ملی ،آدرس و تلفن ثابت وموارد دیگر صرفا به منظور رعایت امنیت مشتریا ن عزیز و متخصصین  می باشد.بدیهی است حفظ اطلاعات مشتریان عزیز به عهده تیپ چین است.

5-متخصصین  تیپ چین بعد از طی مراحل ثبت نام و ارائه مدارک مورد نیاز هویتی وتخصصی در زمینه تخصص و فعالیت و امور مرتبط از سازمان فنی و حرفه ای ویا اتحادیه مورد نظر و در صورت وجود ارائه دوره های تکمیلی در داخل ویا خارج از کشور تایید و آماده برای انجام خدمات خواهند شد

6-ارائه کار توسط نرم افزار به متخصصین عزیز نباید مانع از دقت عمل آنها در تماس تلفنی وهماهنگی و کنترل آدرس ثبت شده باشد ودرخواست کننده سرویس نیز ملزم به ارائه اطلاعات درخواستی جهت کنترل آدرس ثبت شده ورعایت نکات ایمنی می باشد

7-کنترل اطلاعات مربوط به متخصص،نام ومشخصات مرکز ارائه دهنده سرویس ،  تصویر متخصص ، کد پرسنلی ( همه مشخصات بر روی آی دی کارت متخصص ثبت می باشد ) و سایر مشخصات به عهده مشتری بوده و مشتری باید قبل از ورود متخصص به محل خدمت درخواست ارائه آی دی کارت و کنترل مشخصات نماید و در صورت تناقض با اطلاعات ثبت شده در نرم افزار ضروری است علاوه بر لغو درخواست وثبت درخواست جدید موارد فوق را به اطلاع دفتر مرکزی تیپ چین برساند.

8- در صورت نیاز به ارئه خدمات برای افراد سالمند و یا کم توان ضروریست امور ثبت درخواست توسط یکی از اعضای خانواده صورت گرفته ودر زمان ارائه خدمات نیز در محل حضور داشته باشد

9- مشتری می‌پذیرد اعتباری که در حساب کاربری خود دارد مستقل از روش کسب آن (اگر در نتیجه افزایش اعتبار از طریق درگاه بانک باشد یا در نتیجه وارد کردن کدهای تخفیفی که شرکت در اختیار آنها قرار می‌دهد یا هر روش دیگری) فقط برای استفاده از خدمات تیپ چین قابل استفاده است و امکان دریافت این وجه را به صورت نقد ندارد.

10- مسئولیت تامین اینترنت و سخت‌افزار لازم و همچنین پرداخت هزینه‌های مربوط به آنها برای استفاده از خدمات تیپ چین به عهدۀ کاربران است.

11- در زمان استفاده از خدمات تیپ چین کاربران می‌پذیرند که در حین انجام خدمات، تیپ چین را وسیله‌ای برای تبلیغات و بازاریابی کالا و خدمات شخصی خود قرار ندهند و از هرگونه معرفی و عرضۀ محصولات و خدمات شخصی و یا متعلق به دیگران خودداری کنند.

12- کاربران می‌پذیرند تیپ چین خدمات نرم‌افزاری است که ارتباط بین کاربران مشتری و متخصص را برای توافق بر انجام خدمات  فراهم می‌کند. در خدمات تیپ چین کاربر یا متخصص مختار است درخواست خدمات را بپذیرد یا رد کند. همچنین کاربر مشتری مختار است پس از ارسال درخواست خدمات ، تا قبل از تایید کاربر یا متخصص ،درخواست خدمات  را انجام یا انصراف دهد. بنابراین هر خدماتی که کاربر مشتری با کاربر متخصص انجام می‌دهد باید به عنوان یک قرارداد لازم و مستقل بین متخصصین و مشتری در نظر گرفته شود.


نکات مهم برای آرایشگران:

1- هیچ کدام از آرایشگران مجاز به فروش لوازم و یا مواد مصرفی آرایشگری بدون رضایت مشتری نمی باشند(در صورت درخواست مشتری به استفاده از مواد یا مصالح آرایشگری با برند خاص ضروریست در هنگام هماهنگی این مهم را به اطلاع برساند

2- استریل نمودن لوازم کار هر آرایشگر قبل و بعد از انجام کار به عهده آرایشگر بوده و عدم رعایت مورد فوق به منزله تخلف می باشد.

3- حفظ لوازم موجود در خانه ویا محل ارائه خدمات بر عهده آرایشگر نمی باشدولی چنانچه در زمان حضور آرایشگر اشیاء و یا لوازم قیمتی در محل وجود داشته باشد ضروری است آرایشگر درخواست کندتا مشتری آنرا به محل دیگری منتقل نماید. قابل ذکر است مسئولیت عدم قرار دادن اشیاء قیمتی در زمان مراجعه آرایشگر به عهده مشتریان عزیز می باشد و در این خصوص هیچ گونه مسئولیتی به عهده تیپ چین نبوده ولی در صورت مشاهده هر گونه رفتار نامناسب ضروریست بلافاصله به امور مشتریان در دفتر مرکزی اطلاع داده شود

4- آرایشگران تیپ چین مجاز به انجام هر گونه خدمات آرایشگری به سایر افرادی که در محل درخواست ارائه خدمات حضور دارند نیستند وچنانچه بنا به درخواست مشتری نیاز به ارائه خدمات به فرد دیگری باشدلازم است فرد جدید یا با نصب اپلیکیشن وثبت درخواست جدید با هماهنگی  امور آرایشگران برای ارجاع کار مجدد و یا درصورت عدم امکان نصب اپلیکیشن مجدد، با تماس با امور آرایشگران به عنوان کار دوم و یا بیشتر ثبت گردد. بدیهی است عدم رعایت موارد فوق باعث صلب امتیاز آرایشگر خواهد شد.

5-آرایشگر به هیچ عنوان حق واگذاری نرم افزار تایید شده خود به آرایشگر دیگر را ندارد.در صورت عدم رعایت این موضوع مسئولیت تمام عواقب به عهده آرایشگر ثبت نام شده بوده و تیپ چین حق فسخ فوری قرارداد  و مسدود نمودن حساب کاربری را دارد.

6- آرایشگر متعهد می باشد که چهارچوب توصیه های شرکت از قبیل نوع رفتار با مشتری ، وضعیت فنی ، تخصصی و ظاهری را رعایت کند و درهر حال خود آرایشگر منحصرا مسئول و پاسخگوی هر گونه اعتراض و شکایت احتمالی کاربر مشتری در رابطه با نوع عملکرد ، رفتار و غیره خواهد بود.

7-نظر به اینکه کاربر مشتری از طریق نرم افزار تیپ چین با کاربر آرایشگر ارتباط پیدا کرده کاربر آرایشگر موظف است برای حفظ اعتبار نام ، شهرت و برند تیپ چین کلیه ظوابط اخلاقی وپسندیده شئون شرعی  ، رفتار احترام آمیز ، امانت داری و کلیه قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران را در رابطه با مشتری رعایت نماید.

8-کاربر آرایشگر تایید می نماید که در رابطه با فعالیت خود از کلیه قوانین و مقررات مربوط به کار کار و بیمه تامین اجتماعی و همچنین قوانین مربوط به مالیات ، عوارض ، امور صنفی و نظایر آن کاملا مطلع بوده و از این حیث در صورت عدم اجرای قوانین و مقررات مربوطه از سوی آرایشگر هیچ گونه مسئولیتی متوجه تیپ چین نخواهد بود.

9-نظر به اینکه تیپ چین با ارائه خدمات نرم افزاری به منزله یک واسطه عمل کرده وتنها ارتباط میان مشتری های متقاضی و کاربران آرایشگر را تسهیل می نماید ، ضامن صلاحیت رفتار و اعمال مشتری در مقابل کاربر آرایشگر وبالعکس  نبوده و هیچ گونه مسئولیت حقوقی وکیفری در این خصوص و اتفاقات حین خدمات آرایشگری نخواهد داشت.

10- کاربر مشتری می پذیرد تیپ چین فقط به منظور ارائه خدمات به آقایان ایجاد گردیده لذا درخواست خدمات آرایشی توسط تیپ چین برای کاربر مشتری خانم ممنوع است. چنانچه پس از پذیرش درخواست خدمات و عزیمت کاربر آرایشگر به محل ارائه خدمات ، آرایشگر مواجه با مورد فوق شود، مکلف به لغو (امتناع از انجام) خدمات بوده و مسئولیت جبران خسارات وارده و هزینۀ متحمل شده به آرایشگر برعهدۀ کاربر مشتری است.

11- هر گونه اقدامی از سوی کاربر آرایشگر که منجر به ورود خسارت به شهرت، اعتبار و دارایی‌های تیپ چین شود تخلف از شرایط قراردادی و قانونی تلقی خواهد. تیپ چین این حق را برای خود محفوظ می‌داند که حساب کاربر را مسدود کند و در صورت نیاز، علیه شخص اقدام قانونی انجام دهد و خسارت و حقوق قانونی خود را مطالبه کند.

12-تیپ چین در شرایطی به آرایشگران اجازه دهد که در وب‌سایت، نرم‌افزار یا سایر بخش‌های این سامانه، عکس، متن، فایل صوتی، فایل تصویری یا فایل‌های مشابه منتشر کنند. مالکیت هر مطلب (شامل عکس، متن، فایل صوتی، فایل تصویری یا فایل‌های مشابه) که به این شکل در خدمات ثبت شود همچنان متعلق به آرایشگران خواهد بود. با ثبت اطلاعاتی که از حالت محرمانگی خارج شده‌اند، آرایشگران این حق را به تیپ چین می‌دهند که اطلاعات مذکور را منتشر کند.

13-تیپ چین در شرایطی که به هر دلیل به این نتیجه برسد حضور یک کاربر (آرایشگر یا مشتری) می‌تواند برای تیپ چین یا سایر مشتریان  یا آرایشگران خطرناک باشد یا مطلوب نباشد، طبق صلاحدید و تشخیص خود حق حذف دسترسی کاربر مذکور به خدمات تیپ چین را دارد. در این صورت، کاربر آرایشگر یا مشتری حق طرح هیچگونه ادعا و یا اعتراضی را نخواهد داشت.

14- مسئولیت حفظ و حراست از حساب کاربران برعهدۀ کاربر مذکور بوده و وی ضمن پذیرش این مسئولیت، همۀ داده پیام‌های صادره از طریق حساب کاربری مذکور را منتسب به خود دانسته و هرگونه ادعایی نسبت به انکار، تردید و جعل داده پیام‌های ارسال شده از ناحیۀ نامبرده غیر قابل استماع و مردود است.

15- کاربران با عضویت در خدمات تیپ چین قصد و اراده خود را نسبت به پذیرش انعقاد هرگونه اقدام و عمل حقوقی از جمله عقود و معاملات از راه دور و از طریق سامانۀ رایانه‌ای و الکترونیکی اعلام می‌کنند.

16- کاربر سفارش دهنده می پذیرد امکان استرداد هزینه‌هایی که وی به تیپ چین می‌پردازد وجود ندارد

17- کاربر مشتری  می‌پذیرد هزینۀ خدمات از طرف تیپ چین مشخص می‌شود و پس از استفاده از خدمات اعتراضی نسبت به هزینۀ آن نمی‌تواند داشته باشد. بدیهی است از آنجایی که کاربر مشتری مجاز به عدم پذیرش هزینه اعلام شده از سوی شرکت می‌باشد، در صورت قبول، متعهد به پرداخت آن می‌باشد و به همین منظور کاربر مذکور با قبول این شرایط و مقررات به شرکت اختیار دریافت و وصول مبالغ مورد مطالبۀ شرکت را از محل اعتبار کاربری خود، اعطا می‌نماید.

18- کاربران می‌پذیرند هزینۀ خدمات ارائه و اعلام شده از سوی تیپ چین، ممکن است بسته به ویژگی‌های خدمات ارائه شده از جمله نوع خدمات، زمان خدمات، مدت زمان تخمینی جهت ارایه خدمات، مکان خدمات و یا عوامل دیگر متغیر باشد. در هر صورت رقم اعلام شده از سوی شرکت بر اساس استانداردهای موجود و صلاحدید شرکت تعیین گردیده است و در صورت پذیرش از سوی کاربران، نامبردگان حق طرح هیچگونه ادعا و اعتراضی دراین خصوص نخواهند داشت.

19- کاربر مشتری می‌پذیرد که باید هزینۀ خدمات را مستقل از هر گونه مشکلی که ممکن است در برنامۀ تیپ چین جهت پرداخت آنلاین به وجود بیاید، به شرکت پرداخت کند. در صورتی که به دلیل مشکلی در برنامۀ تیپ چین یا مشکلات ارتباطی از جمله اینترنت و شبکۀ تلفن همراه امکان پرداخت از طریق نرم‌افزار فراهم نشود، مشتری همچنان موظف به پرداخت هزینۀ خدمات انجام شده خواهد بود. در این شرایط پرداخت هزینه ممکن است با هماهنگی مشتری با مرکز تماس شرکت یا روش‌های دیگر صورت پذیرد. در صورتی که مشتری به هر دلیلی از جمله مشکلات نرم‌افزار پرداخت را انجام نداده باشد، شرکت حق دارد مبلغ را از اعتبار نامبرده در تیپ چین کسر کند.

20-آرایشگر موظف است آی دی کارت مشخصات خود را که توسط مجموعه تیپ چین به آرایشگر داده شده بطوری که قابل مشاهده برای مشتری باشد بر روی لباس خود نصب و یا قبل از ورود به محل خدمت حهت کنترل مشتری به او ارائه نماید لذا مسئولیت عدم استفاده و ارائه آن به مشتری به عهده آرایشگر می باشد.

 

20-کاربر آرایشگر ومشتری با مطالعه کامل مقررات ، آیین نامه ها ، دستورالعمل ها وضوابط شرکت که در سایت تیپ چین وارد گردیده است اقرار و تایید می نماید از مفاد آن مطلع بوده و با آگاعی کامل متعهد و ملزم می باشد کلیه قوانین ، مقررات و دستورالعمل ها وشرایط حریم خصوصی و آیین نامه های انضباطی را پس از فعال سازی در سایت و اپلیکیشن رعایت نماید.

مسئولیت تیپ چین:

1- شرکت با استفاده از نظارت‌های خود و انجام نظرسنجی از کاربران مشتری در پس از اتمام خدمات درخواست شده تلاش می‌کند خدمات با کیفیت مطلوب به کاربران ارائه دهد.

2- شرکت تلاش خود را جهت فراهم نمودن امکان استفاده از خدمات نرم‌افزاری خود توسط دستگاه‌های کاربران محترم می‌کند اما تضمینی نسبت به اجرا شدن آن روی همۀ دستگاه‌ها یا همۀ شبکه‌های ارتباطی (اینترنت، شبکۀ تلفن‌ همراه و …) نخواهد داد.

3- تمامی اطلاعات کاربران به عنوان اطلاعات محرمانه نزد شرکت محافظت شده و دسترسی به آن توسط اشخاص ثالث ممنوع بوده مگر برابر تصمیم مقام ذیصلاح قضایی. بنابراین در صورت درخواست و صدور دستور مقتضی از سوی مراجع قضایی، شرکت مکلف به ارائۀ اطلاعات کاربران به مراجع مذکور می‌باشد.

4- چنانچه هر یک از کاربران تیپ چین در زمان استفاده از خدمات آن با مشکلی مواجه شوند برابر شرایط فوق می‌توانند شکایت خود را از طریق واحد رسیدگی به شکایات تیپ چین مطرح و شرکت پیگیری لازم و تلاش خود را جهت حل و فصل اختلافات بعمل خواهد آورد.

5- مسئولیت تیپ چین فقط در فرضی است که کاربر مشتری از طریق اپلیکیشن تیپ چین درخواست خدمات مورد نظر را ارسال کرده است و کاربرآرایشگر نیز این درخواست را پذیرفته است. لذا اگر کاربرآرایشگر و کاربر مشتری که در اپلیکیشن تیپ چین ثبت نام کرده‌اند خارج از اپلیکیشن با یکدیگر بر انجام خدمات توافق نمایند هیچ گونه مسئولیتی متوجه شرکت نخواهد بود وبا ارائه خدمات فوق شرکت به صلب امتیاز و لغو پنل آرایشگر مختار خواهد بود.

 
 

نصب و راه اندازی و ثبت نام در سامانه تیپ چین به منزله قبول شرایط فوق میباشد.