header

راهنمای سایت تیپ چین


خانه / راهنمایی

آموزش اپلیکیشن تیپ چین

 

1. انتخاب خدمات : بلافاصله بعد از صفحه لود وارد صفحه اصلی اپ میشوید و با کلیک برروی هر دسته از خدمات صفحه شامل آیتمهای خدمات باز میشود و شما میتوانید آیتم یا آیتمهای مورد نظر را انتخاب و ثبت کنید.­

2. انتخاب زمان : سپس صفحه بعدی که انتخاب ساعت و روز است باز میشود و شما میتونید زمان مورد نظر خودتون رو برای دریافت خدمات آرایشگر انتخاب و ثبت کنید.

انتخاب خدمات

3. ورود و ثبت نام : سپس وارد صفحه لاگین میشوید اگر قبلا ثبت نام نکرده باشید با زدن دکمه ثبت نام وارد صفحه ثبت نام شده و اطلاعات خود را وارد میکنید (در صورتی که از جانب دوستی این اپ به شما معرفی شده کد معرف دوستتان را لطفا وارد کنید) در غیر اینصورت با وارد کردن شماره همراه و پسورد وارد میشوید .

نکته : در صورت فراموشی رمز عبور ،در همین صفحه ورود شماره تماس را وارد کنید و با کلیک بر روی فراموشی رمز عبور ، رمز جدید برای شما ارسال میشه و میتوانید وارد شود.

ورود و ثبت نام

4. انتخاب مکان : آدرس، شماره تماس ثابت محل (محلی را که آرایشگر برای ارائه خدمات به شما در روز مقرر باید مراجعه کند) به همراه کد شهری و محدوده ای که این آدرس در آن قرار دارد را انتخاب کنید.

انتخاب مکان

5. مشاهده فاکتور و تائید : وارد صفحه فاکتور میشوید و در این قسمت تعداد نفرات برای هر آیتمی که انتخاب نمودید را وارد کنید و نوع پرداخت را انتخاب سپس دکمه تائید را بزنید.

مشاهده فاکتور و تاءید

6. مشاهده اطلاعات آرایشگر : بعد از اینکه آرایشگر سفارش را مشاهده و تائید میکند، پیامی برای شما ارسال میشود و با لمس آن پیام وارد اپ شده و اطلاعات آرایشگر را به صورت کلی مانند تصویر زیر شامل تصویر ، نام و نام خانوادگی و سن و تخصصها را مشاهده میکند و با لمس دکمه جزئیات، اطلاعات آرایشگر شامل تصویر و نام آرایشگر و دو بخش: 1. رزومه که شامل تصاویر مدارک وی میباشد، 2. گالری نمونه کارهای آرایشگر ، را مشاهده خواهید کرد. در صورتی که آرایشگر مورد تائید شما نیست میتوانید دکمه لغو سرویس در پایین صفحه را بزنید. اگر پرداخت آنلاین را قبلا انتخاب کرده اید میتوانید در این مرحله دکمه پرداخت آنلاین را زده و با اتصال به درگاه بانکی پرداخت خود را انجام دهید.

مشاهده اطلاعات آرایشگر

7. لیست رزروها : شامل دو بخش گذشته و آینده میباشد که همانند تصویر شامل اطلاعات مشترک مانند : کد سفارش، تاریخ و ساعت، خدمات دریافتی، نوع پرداخت و وضعیت آن و جمع فاکتور و وضعیت سفارش میباشد.

  • در بخش آینده : وقتی سفارشی را ثبت میکنید در این قسمت تاریخ و شماره فاکتور و خدمات انتخابی شما قابل مشاهده است. در صورتی که بخواهید سفارشات را لغو کنید دکمه لغو سفارش را در این قسمت داریم.
  • در صورتی که آرایشگر کار رو تائید کند دو دکمه "پرداخت" و "مشاهده مشخصات آرایشگر" را مشاهده میکنید. اگر پرداخت آنلاین رو انتخاب کرده باشد با زدن دکمه پرداخت وارد درگاه بانکی میشوید . و با زدن دکمه مشخصات آرایشگر صفحه مشخصات کلی آرایشگر روی صفحه باز میشود همانند بخش قبلی که مشاهده فرمودید و میتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید.
  • در بخش گذشته : لیست سفارشاتی که تاریخ آنها گذشته قرار دارد که در صورت تمایل برای دریافت مجدد همان خدمات با همان آرایشگر، دکمه تجدید سفارش را لمس کنید تا صفحه انتخاب زمان برای شما باز شود و پس از آن سفارش ثبت میشود و اعلام میکند که سفارش شما با این شماره ثبت شد.

لیست رزروها

8. کیف پول : در این بخش مبلغ را انتخاب یا وارد می کنید و با زدن دکمه افزودن به درگاه بانکی برای پرداخت منتقل میشوید.

در صورتی که کیف پول شما به اندازه لازم شارژ داشته باشد، هزینه سفارش شما از آن کسر میشود

کیف پول

9. پروفایل : که شامل دو قسمت میباشد : 1 . اصلاح مشخصات : که بخش ویراش اطلاعات میباشد نام و نام خانوادگی، کد ملی و شماره همراه و ایمیل و تاریخ تولد ... 2 . تغییر آدرس محل : ویرایش آدرس و شماره ثابت

پروفایل

10. ارتباط با تیپ چین : جهت ارتباط با تیپ چین و گزارش مشکل یا انتقاد و پیشنهاد میتوانید از طریق این قسمت با ما در ارتباط باشید

ارتباط با تیپ چین

11. دعوت دوستان : در این قسمت میتوانید اپلیکیشن تیپ چین را با دوستانتان به اشتراک بگذارید.

درصورتی که اپلیکیشن را به اشتراک بگذارید  و دوستانتان اپلیکیشن را نصب کنند 5000 تومان به کیف پول شما افزوده میشود.

دعوت دوستان