header

سوالات متداول از تیپ چین


خانه / سوالات متداول

بله شما در هر بار استفاده از نرم افزار قادر به تغییرات مشخصات خود می باشید به غیر از آدرس که چنانچه آن را تغییر دهید تا زمانی که آدرس شما تایید نشود امکان ثبت سفارش نخواهد بود.
بی شک تمام آرایشگران ما تایید شده و دارای سوابق عالی می باشند ولی در صورت مشاهده رزومه و عدم رضایت می توانید درخواست را کنسل کرده و مجددا درخواست دهید. قابل ذکر است در این صورت امکان عدم هماهنگی با ساعت شما وجود دارد و شاید ناچار به تغییر ساعت گردید.
بله شما تا روز قبل از تاریخی که مشخص کرده اید می توانید نسبت به کنسلی و یا تغییر تاریخ اقدام کنید. البته این اقدام باعث تغییر در برنامه آرایشگران خواهد شد ولی به دلیل اهمیت رضایت مشتری برای تیپ چین این اقدام نیز امکان پذیر گردیده.
بله. در قسمت ثبت سفارش امکان تغییر تعداد نفرات وجود دارد.
خیر. اما نسبت به درخواست مشتری ، سفارش به متخصص مورد نظر ارسال می گردد.
آرایشگران تیپ چین موظف هستند تا تمامی مراحل را توسط اپلیکیشن به شما اعلام کنند فلذا حضور آرایشگر در پشت درب منزل توسط پیامک به شما اطلاع رسانی می شود.
آرایشگران تیپ چین علاوه بر دارا بودن مدارک آرایشگری از مراجع مورد تایید و گذراندن دوره های تخصصی دارای جواز کسب لازم از اتحادیه آرایشگران و برگه سلامت جسمانی نیز می باشند که با کنترل موارد فوق توسط دفتر مرکزی و ثبت قرارداد با تیپ چین امکان ثبت نام و فعالیت برای آرایشگر امکان پذیر می شود.
از طریق گالری تصاویر در نرم افزار و هماهنگی با آرایشگران این امر امکان پذیر می باشد.
در حال حاضر خیر.
حتما با ما موافق هستید که ارسال آرایشگر به محل مورد تایید شما برای آرایشگر شامل هزینه هایی نیز می شود ولی تیپ چین برای ارائه خدمات بهتر و رضایت مشتریان عزیز تلاش نموده است تا قیمتی حتی پایین تر از عرف آرایشگری با خدماتی بهتر ارائه دهد تا لبخند رضایت را بر لب های شما بنشاند.
بله. خدمت رسانی به سالمندان و بیماران و جانبازان عزیز از اهداف تیپ چین بوده و با افتخار این خدمات را ارائه می دهد.
بله. افتخار ما خدمت رسانی به تمام کسانی است که در چرخه اقتصاد کشور فعالیت می کنند و ارائه خدمات به این منظور تا ساعت 10 شب امکان پذیر می باشد.
اگر جزو مشتریان ویژه ما بوده و نشان طلایی را دریافت کرده باشید برای رضایت حال شما با هماهنگی با دفتر مرکزی این امر امکان پذیر خواهد شد.
بله. تیپ چین تلاش کرده است کیفیت های خدمات را با قیمت گذاری عادلانه و یکسان برای همه همشهریان عزیز ارائه دهد فلذا ممکن است در روزهایی پر درخواست و اعیاد کمی تفاوت قیمت وجود داشته باشد.
در فاز بعدی در کلان شهر های دیگر و پس از آن در شهر های کوچک نیز ارائه خدمات خواهیم کرد.
بله. درخواست خود ار به صورت کتبی به آدرس تیپ چین و یا از طریق ایمیل ارسال فرمایید تا پس از بررسی با شما جهت مذاکرات بعدی هماهنگ گردد.
بله.
آرایشگر شما در پایان کار می تواند توسط اپلیکیشن خودش صورتحساب را افزایش داده و ما به التفاوت را به روش های موجود در نرم افزار از شما دریافت نماید.
شما می توانید ضمن اعلام به ایشان, با تماس با تیپ چین موضوع را گزارش دهید و نظر خود را در امتیاز دهی درج نمایید تا در فرایند های بعدی آرایشگر در نظر گرفته شود.
با ارسال ایمیل خود از آخرین اخبار و اطلاعات ما با خبر خواهید شد و نیز می توانید با مراجعه به سایت و اینستاگرام به شرح آدرس های ذیل از آخرین اخبار مطلع شوید.
با توجه به اهمیت موضوع و رضایت حال مشتریان عزیز، نرم افزار تیپ چین به گونه ای طراحی گردیده است که آرایشگران از سالن ها، آرایشگاهها و یا موقعیت های نزدیک به محل منتخب توسط مشتری انتخاب و برای انجام خدمات مورد نظر ارسال گردند