header

خانه / لیست مطالب آموزشی / آرایشگاه حیوانات خانگی

آرایشگاه حیوانات خانگی

تعداد بازدید : 527 تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۰۴/۰۶
ورود حیوانات به زندگی های شهری باعث شده است که شغل های جدیدی ابداع گردد. شاید تا به حال هرگز تصور این را هم نمی ‌کردید که آرایشگاه حیوانات هم وجود داشته باشد. اما این اتفاق امروز افتاده است و ما شاهد وجود چنین آرایشگاه هایی در سطح شهرهای بزرگ، هستیم.

ورود حیوانات به زندگی های شهری باعث شده است که شغل های جدیدی ابداع گردد. شاید تا به حال هرگز تصور این را هم نمی ‌کردید که آرایشگاه حیوانات هم وجود داشته باشد. اما این اتفاق امروز افتاده است و ما شاهد وجود چنین آرایشگاه هایی در سطح شهرهای بزرگ، هستیم.

در حقیقت نگهداری حیوانات در منزل قواعد و قوانین خاص خود را دارد و شما نمی توانید از یک حیوان خانگی بدون توجه به مراقبت و بهداشت او، نگهداری کنید. با این کار زمینه ابتلا به بیماری های مختلف برای حیوان، مهیا می شود. بنابراین زمانی که تصمیم می گیرید از یک حیوان نگهداری کنید؛ باید حتماً این موارد را هم در نظر بگیرید که حیوان نیاز به نظافت داشته و لازم است ناخن و موهای او مرتباً کوتاه شود.

علاوه بر این، حیوانات نیاز دارند روزانه به پیاده ‌روی بروند. بنابراین همانقدر که به وضعیت جسمانی حیوان توجه می کنید، می بایست برای رسیدگی به وضعیت روحی آن هم زمان بگذارید.

اما در آرایشگاه حیوانات چه می گذرد؟! چه خدماتی در این آرایشگاه ها عرضه می شود و هزینه انجام چنین خدماتی چقدر است؟ با ما همراه باشید تا به این سوال ها، پاسخ دهیم.

 

اهمیت وجود آرایشگاه حیوانات

 

اهمیت وجود آرایشگاه حیوانات | تیپ چین

همانطور که در مقدمه این مقاله ذکر کردیم؛ این روزها تمایل به نگهداری از حیوانات مخصوصاً سگ و گربه و هم خانه شدن آن ها با انسان ها، افزایش پیدا کرده است. امروزه وجود آرایشگاه مخصوص حیوانات تقریباً به یک موضوع عادی تبدیل شده است. به طوری که می توانید به راحتی تعدادی از آن ها را در شهرهای بزرگ، پیدا کنید.

حیوانات علاوه بر اینکه برای بهداشت نیاز به کوتاهی مو، ناخن و شستشو دارند؛ برای تغییر تیپ و قیافه هم ممکن است به چنین آرایشگاه هایی، نیاز داشته باشند. البته این تصمیم صاحب حیوان است که بخواهد مدل مو و ظواهر حیوان خانگی را تغییر دهد. حتما شما هم تا به حال سبک متفاوتی از این حیوانات را در معابر و کوچه و خیابان دیده اید. این وروجک ها آنقدر با تغییر چهره جذاب و دوست داشتنی می شوند که ممکن است با دیدن آن ها دلتان بخواهد همان لحظه با چنین حیوان بامزه ای، هم خانه شوید.

 

در آرایشگاه مخصوص حیوانات چه خدماتی ارائه می گردد؟

 

حیوانات هم مانند انسان ها نیاز به خدمات مربوط به آرایش و پیرایش دارند. در حقیقت برای حمایت بهداشتی از حیوان شما نیاز دارید به آرایشگاه حیوانات مراجعه کنید.  جالب است بدانید این شغل یکی از شغل های پردرآمد در ایران و سایر کشورهای جهان است.

البته که در انتخاب آرایشگاه حیوانات باید حتماً دقت و وسواس به خرج دهید. چرا که انتخاب یک مرکز نامعتبر در این خصوص می تواند آسیب های جبران ناپذیری به حیوان وارد کند. بنابراین آرایشگری که این کار انجام می دهد؛ باید هم تجربه کافی داشته و هم مهارت ارتباط برقرار کردن با حیوانات را بلد باشد.

 

در آرایشگاه مخصوص حیوانات چه خدماتی ارائه می گردد؟

 

اما در یک آرایشگاه حیوانات چه خدماتی ارائه می شود؟

مهمترین خدمات قابل ارائه شستشو و حمام کردن سگ و همچنین کوتاه و اصلاح ناخن سگ و گربه می باشد. البته که کارهای دیگری مثل همسان سازی رنگ موی سگ، مسواک زدن دندان ها، خدمات مربوط به رنگ مو، کوتاهی مو، اصلاح موهای زائد و مشاوره در خصوص رسیدگی به ظاهر حیوان هم در این مراکز، انجام می گردد.

اگر حیوان در آرایشگاه احساس راحتی و آرامش داشته باشد؛ هیچ عواقب ناخوشایندی او را تهدید نخواهد کرد. اما برخی از آرایشگران متاسفانه نحوه ارتباط با حیوان را به خوبی بلد نیستند و باعث می شوند حیوان پس از دریافت خدمات، گوشه گیر شده و تا مدت ها نتواند و با صاحب خود، ارتباط برقرار کند. در چنین شرایطی هم شما و هم حیوان خانگی تان، دچار آسیب روحی می گردید. بنابراین توصیه می کنیم حتما برای انتخاب آرایشگاه حیوانات، بررسی و تحقیق داشته باشید.

 

معرفی بهترین آرایشگاه حیوانات

 

آنچه که در انتخاب آرایشگاه حیوانات اهمیت دارد، مهارت پرسنل آرایشگاه است. اگر اطمینان کافی داشته باشید که آرایشگر تخصص و حرفه لازم را دارد؛ می توانید با خیال راحت حیوان خانگی خود را به او بسپارید. آرایشگر باید حوصله و مهارت زیادی داشته باشد و تمامی کارها را مطابق با نظر و سلیقه شما به عنوان صاحب حیوان، انجام دهد.

معمولا حیوانات در سنین خاصی بسیار بازیگوش هستند. آرایشگر باید حوصله زیادی داشته و بتواند بهترین خدمات را برای این گونه حیوانات، ارائه کند.

خوشبختانه آرایشگاه تیپ چین با داشتن پرسنل ماهر و توانا توانسته است در این زمینه موفق عمل کند. به طوری که انواع خدمات مربوط به آرایش حیوانات با کیفیت بالایی در این آرایشگاه، انجام می گردد. کیفیت از این جهت اهمیت دارد که معمولا افرادی که از حیوان خانگی نگهداری می کنند، وابستگی شدیدی به آن ها پیدا کرده و تمایل دارند حیوان در رفاه کامل باشد. بنابراین اگر برای انجام خدماتی مثل کوتاهی مو حیوان را به دست افراد بی تجربه بسپارید؛ دیر یا زود شاهد عواقب و آسیب ‌های احتمالی، خواهید بود.

در صورتی که تمایل دارید از خدمات مربوط به آرایش حیوانات خانگی استفاده کنید؛ پیشنهاد می کنیم از طریق وب سایت تیپ چین و یا اپلیکیشن آن، زمان خاصی را برای این کار رزرو کنید. تیپ چین از بهترین مراکز در زمینه آرایش حیوانات خانگی می باشد که می تواند تمامی نیازهای شما را برای کوتاهی مو و نظافت حیوان، برطرف کند.

چنانچه تمایل دارید به صورت حضوری به این آرایشگاه مراجعه کنید؛ می توانید به آدرس تهران - شهران - انتهای نیایش - نبش بلوار کوهسار - ساختمان سبز - طبقه دوم - واحد ۷ ، مراجعه کنید. البته که شماره تماس های درج شده در وب سایت می تواند راه ارتباطی بین شما مشتریان عزیز و پرسنل این آرایشگاه باشد.

 

بهترین آرایشگاه حیوانات | تیپ چین

 

تیپ چین خدمات دیگری هم ارائه می ‌کند. اگر نیازدارید کوتاهی مو و سایر خدمات مربوط به آرایش و زیبایی را در منزل انجام دهید؛ می توانید از آرایشگاه تیپ چین، کمک بگیرید. همچنین تمامی خدمات مربوط به اصلاح و کوتاهی موی آقایان و انواع ماساژ و... هم در این آرایشگاه، قابل انجام است.

اما چرا باید آرایشگاه تیپ چین را انتخاب کنید؟ با این کار دیگر نگران موقعیت مکانی خود نبوده و در هر کجای تهران که باشید؛ دریافت خدمات به راحتی برای شما، میسر می گردد. البته که آرایشگران تیپ چین بدون دریافت هزینه ایاب و ذهاب تمامی خدمات مورد نیاز را برای شما، انجام خواهند داد.

خدمات مربوط به آرایش کودک، خدمات آرایش داماد، کراتینه و رنگ مو، پیرایش ابرو و مو و اصلاح صورت، خدمات پوست و زیبایی، گریم و متعادل سازی چهره، خدمات ماساژ، میکرواسکالپ و درنهایت خدمات مربوط به حیوانات خانگی در این آرایشگاه، قابل انجام است.

چنانچه بدون مقدمه قبلی به یک جشن و مهمانی دعوت شده اید؛ به هیچ عنوان نگران آماده شدن برای آن نباشید. با درخواست خدمات از تیپ چین حتی می توانید در منزل برای یک جشن، جلسه کاری و یا یک مهمانی مهم، آماده شوید.

توصیه می کنیم برای راحتی بیشتر اپلیکیشن تیپ چین را نصب کنید. با این کار می توانید به راحتی زمان و محل مورد نظر را برای رزرو نوبت، انتخاب کنید. همچنین امکان کنسل کردن و یا مدیریت رزروهای قبلی و آینده ‌هم از طریق این اپلیکیشن، میسر می باشد.


اشتراک در شبکه های اجتماعی :