header

خانه / خدمات آرایش کودک

خدمات آرایش کودک

کودکان خود را دریابیم ... آنها مثل ما محیط آرایشگاه را دوست ندارند و با همنشینی افراد بزرگتر لذت نمی برند...

پیرایش و ارایش در یک آرایشگاه مردانه عموما برای کودکان ترسناک می باشد. استفاده از ابزار هایی همچون موزر و قیچی و ... می تواند استرس و بار روانی زیادی را برای فرزندان ایجاد نماید. در همین راستا در مجموعه تیپ چین و با روش کارکرد ما این مشکل بسیار یزرگ حل شده است.

گاهی تمام مدت کودکمان در آرایشگاه گریه می کند و یا آزار می بیند و ما تصور می کنیم موهایش را که زد و از آرایشگاه که بیرن رفتیم همه چیزتمام میشود...

مراقب باشید ما اینگونه روح کودک دلبندمان را خراش دادیم و تحقیقات و مقالات ارائه شده توسط سازمانهای حقوق بشری این امر را تایید کرده اند. 

خانه شما آرایشگاه کودک شماست.

در محیط خانه تمام وسایل و لوازم اطراف کودک برای او آشناست ( مبل ،میز،گلها،رنگ دیوارو افرادی که در محیط خانه تردد میکنند) پس او هیچ نگرانی ندارد حتی اگر شما برخلاف آرایشگاه بالای سر او نایستید و آرام در روی مبل نشسته باشید.

خدمات آرایش کودک در محل

خدمات آرایش و پیرایش کودکان در منزل:

همان گونه که در بالا نیز عنوان شد، قرار گرفتن در یک محیط غریبه که یک آرایشگر مردانه با ابزار های خاص خود در حال کار می باشد، می تواند برای کودکان بسیار ترسناک باشد. از طرف دیگر پیرایش یک گزینه اساسی برای کودکان محسوب می شود زیرا موجب می گردد پوست و موهای آنان تنفس کند.

باید در نظر داشت که بسیاری از مادران برای پیرایش فرزندان پسر خود از آرایشگر های زنانه استفاده می نمایند اما این روش در بسیاری مواقع نمی تواند کارساز باشد زیرا مدل ها و نحوه پیرایش مردانه با انواع زنانه کاملا متفاوت است. از طرفی بسیاری از آرایشگر های خانم نسبت به این موضوع دانش و تخصص لازم را ندارند لذا مراجعه به یک آرایشگاه مردانه امری الزامی است.

امروزه بسیاری از والدین از خدمات پیرایش در منزل و مزایای ان آگاه هستند یکی از خدمات تیپ چین، ارسال آرایشگران کار بلد و حرفه ای به منازل و یا هر محلی که والدین درخواست نمایند، است تا کلیه خدمات مربوطه را در محیط و شرایط فراهم شده توسط خانواده ها ارائه دهند. استفاده از این روش ها موجب می شود که مشکلات روانی که ممکن است در اینده ایجاد شود، برای کودکان کاملا از بین رود.

پروتکل های بهداشتی:

آرایشگران ما در صورت نیاز شیلد ، دستکش لاتکس ، ماسک چهار لایه و انواع ژل و مواد ضد عفونی کننده دارند ، خیالتان تخت ...

در ضمن آرایشگران مجموعه تیپ چین به این علت که همگی دارای مجوز وسالن های آرایشی هستند کارت بهداشت مربوط به اتحادیه آرایشگران که پس از انجام آزمایشهای مربوطه بدست می آورند را دارا می باشد.


اشتراک در شبکه های اجتماعی :