header

خانه / خدمات ویژه مو

خدمات ویژه مو

خداحافظی با فر و وز مو ...

پیرایش مو های فر و صاف نمودن انها یکی از مواردی است که بسیاری از اقایان در آرایشگاه مردانه به دنبال این خدمات هستند. امروزه از روش های مختلفی همچون کراتین، گلت، اتو و ... اقدام به صاف نمودن موها می توان نمود. روش های پیشین چون سشوار و اتو مو، زمان زیادی از یک آرایشگر را برای صاف کردن موها درگیر می نمودند اما گلت و کراتین می توانند این زمان را تا 60 درصد در سلمانی مردانه کاهش دهند.

کراتین به صورت کلی موجب صاف شدن موها می شود. لذا در این روش ها یک آرایشگر مردانه، از مواد کراتینه ابتدا بر روی موهای شما استفاده می نماید و سپس به کمک اتو مو یا سشوار اقدام به صاف نمودن موها می کند. پیرایش مردانه در این روش کار دشواری نیست زیرا موهای آقایان اغلب کوتاه بوده و زمانبر نمی باشد.

پیرایش موهای وز به کمک مواد کراتینه:

پس از آنکه اقدام به صاف کردن موهای وز خود به کمک گلت یا کراتین نمودید، می بایست از خیس شدن و استحمام تا 4 روز اجتناب نمایید. پس از این مدت نیز از شامپوهایی که در ساختارشان، سولفات سدیم موجود است، نباید برای تمیزی موهای خود استفاده کنید. هر چند پیرایش موها به این روش زمانبر نیست اما پس از صاف شدن نیاز به مراقبت های خاصی دارد.

کراتینی که برای پیرایش و صاف شدن موها از آن استفاده می شود، عنصر اصلی تشکیل دهنده پوست و موها می باشد. این عنصر به صورت طبیعی در بدن افراد وجود دارد. ساختار کراتین بر اساس پروتئین است. افرادی که موهای آنان فر می باشد، درصد کراتین کمتری در بدن خود دارند.

روش کراتینه نمودن مو، باعث می شود تا در زمان پیرایش بهتر بتوانید به موهای خود حالت دهید، همچنین عوارض ناشی از اتو و سشوار مکرر مو را از بین می برد. در خصوص گلت نیز می توان عنوان نمود که این ماده، از ترکیب کراتین و پروتئین به وجود امده است که از لحاظ عملکردی همانند کراتین عمل می کند. ممکن است شما در بین سلمانی ها، گلت را به عنوان صافی ژاپنی نیز شنیده باشید.

آرایشگران تیپ چین به شما بهترین مشاوره و خدمات را در منزل یا محل مورد نظر شما، در خصوص صاف کردن موهای فر می دهند تا خنده را بر لبهایتان بنشانیم.

هزینه تامین مواد(کراتینه) بعهده آرایشگر می باشد.


اشتراک در شبکه های اجتماعی :