header

سعادت رنت

سعادت رنت فعالیت خود را درزمینه اجاره انواع خودرو ایرانی و خارجی در سال 92 با رویکرد جلب رضایت مشتری آغاز کرد. این شرکت در ابتدای راه، فعالیت خود را در سطح شهر تهران آغاز کرده است. اما هم‌اکنون پس از چندین سال فعالیت مستمر در بیشتر شهرهای ایران هم چون شیراز، کرج، اصفهان، تبریز و... دارای نمایندگی‌های فعال می‌باشد.

شرکت سعادت رنت با چشم‌اندازی چندین ساله با محوریت اعتماد به مشتری، امکان اجاره خودرو با شرایط بسیار آسان مانند اجاره خودرو بدون سند، چک را فراهم کرده است.

اجاره ماشین سعادت رنت - تیپ چین

یکی از خدمات ارائه شده توسط سعادت رنت اجاره ماشین عروس میباشد. شرکت اجاره خودرو سعادت رنت در بهترین شب زندگیتان در کنار شما خواهد بود. خدمات ارائه شده  اجاره ماشین عروس  در دو نوع خدمات کرایه ماشین با راننده و اجاره خودرو بدون راننده می‌باشد. لیست خودروهای موجود برای ماشین عروس با توجه به بودجه‌ای که شما در نظر گرفته‌اید به‌صورت روزانه و ساعتی کرایه داده می‌شود.

یکی دیگر از خدمات ارائه‌شده شرکت، گل‌آرایی ماشین عروس و دست گل عروس می‌باشد. شما می‌توانید در صورت نیاز به امور گل آرایی مراسم خود نظیر دست گل عروس و گل‌آرایی ماشین عروس را به سعادت رنت واگذار کنید. 

یکی از قابلیتهای خیلی خوب این شرکت این است که شما میتونید برای اجاره خودرو، از سیستم رزرواسیون آنلاین اجاره خودرو در سایت سعادت رنت استفاده کنید.

جهت دریافت خدمات اجاره ماشین میتوانید از طریق لینک زیر اقدام فرمایید :

وب سایت : www.saadatrent.com


اشتراک در شبکه های اجتماعی :