header

خانه / لیست مطالب آموزشی / خصوصیات چهره جذاب مردانه

خصوصیات چهره جذاب مردانه

تعداد بازدید : 16159 تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۲/۱۵
به جز افراد معدودی که به طور ذاتی با مجموعه ای از ویژگی های منحصر به فرد ظاهری، فوق العاده فریبنده متولد می شوند، اکثریت قریب به اتفاق آدمیان باید بکوشند تا با رعایت یک سری مولفه ها، ظاهر خود را زیبا، جذاب و دوست داشتنی نمایش دهند. در این نوشته، نکاتی درباره خصوصیات چهره جذاب مردانه ارائه می دهیم.

نکاتی درباره خصوصیات چهره جذاب مردانه

کمی بیشتر از پیرایش موی سر

به جز افراد معدودی که به طور ذاتی با مجموعه ای از ویژگی های منحصر به فرد ظاهری، فوق العاده فریبنده متولد می شوند، اکثریت قریب به اتفاق آدمیان باید بکوشند تا با رعایت یک سری مولفه ها، ظاهر خود را زیبا، جذاب و دوست داشتنی نمایش دهند. در این نوشته، نکاتی درباره خصوصیات چهره جذاب مردانه ارائه می دهیم. شایان ذکر است که در همین ابتدا تاکید کنیم، جذابیت چهره مردانه به نکاتی بیش از پیرایش موی سر مرتبط است و ما به گوشه ای از آن ها اشاره خواهیم کرد.

خصوصیات چهره جذاب مردانه

مقدمه؛ منظور از چهره جذاب مردانه چیست؟  

منظور از چهره جذاب مردانه ساختاری است که علاوه بر رضایت شخصی فرد، تصویر ذهنی دلپذیری از او، در اذهان به ثبت می رساند. به بیان دقیق تر، افراد به دنبال در اختیار داشتن چهره ای جذاب هستند تا بتوانند یاد و

خاطره خود در ذهن دیگران را دلپذیر سازند و از این طریق، روابط اجتماعی، کاری، عاطفی و شخصی بهتری را تجربه کنند.

خبر خوب اینکه برای در اختیار داشتن چهره جذاب مردانه نیاز به اقدامات ویژه ای ندارید با در چندین عمل ساده و ایجاد مجموعه ای خصوصیات مشخص در خود، می توانید به این مهم دست پیدا کنید.

 

 این مطلب را از دست ندهید: با زاویه سازی فک قدرت مردانه خود را به رخ بکشید 

 

آرایش اختصاصی موی سر خود را پیدا کنید 

جذابیت چهره آقایان بیش از آنچه به نظر می رسد به آرایش موی سر وابسته است. به همین خاطر، گام اول این است که آرایش مناسب موی سر خود را بیابید و برمبنای آن صورت و بدن خود را مدیریت کنید. برای یافتن مدل موی منحصر به فرد خود، همواره می توانید با یک آرایشگر کارکشته، چیره دست و آموزش دیده ارتباط بگیرید. همچنین، به خاطر داشته باشید ما در تیپ چین سرویس های آرایش در منزل را ارائه می دهیم. در نتیجه، اگر با حضور در آرایشگاه راحت نیستید یا آرایشگر فعلی شما آنطور که باید برای شما وقت نمی گذارد، می توانید روی ما حساب کنید.

 

 این مطلب را از دست ندهید: از بین بردن مشکلات رایج مو در مردان 

 

به موی صورت خود توجه داشته باشید

مساله آرایش موی صورت این روزها در فضای مد داغ است. عده ای گمان می کنند بلند کردن ریش به صورت افراطی حداکثر جذابیت را به همراه دارد و دسته ای دیگر روی صاف بودن صورت یا اصطلاحا ریش تراشیده تاکید می ورزند. جالب اینکه، مطالعات علمی نشان می دهد برای مردان، کمی ریش، به شکلی که نه بلند تلقی شود و نه کوتاه –همان چیزی که به ته ریش معروف است-، حداکثر جذابیت را به همراه می آورد. (مستندات این مطلب در سایت storypick آورده شده است).

خصوصیات چهره جذاب مردان

پوست صورت در جذابیت تاثیرگذار است

به خصوص در این اواخر، آقایان گمان می کنند که اگر صورت خود را صاف و لطیف آرایش کنند، درجه جذابیت بصری خود را افزایش داده اند. جالب اینکه، مطلب فوق صادق نیست و دقیقا برعکس، مطالعات تاریخی نشان می دهد مردهایی که روی صورت خود زخم دارند، اقبال بیشتری برای ارتباط با جنس مخالف به دست می آورند (در دوران باستان، زخم روی صورت مرد، نشان از رشادت و مردانگی او در میدان نبرد داشته است و در سال های نه چندان دور، ماجراجویی و تلاش او برای تجربه زندگی بهتر را متبادر می ساخته).

از آنجا که ایجاد خراش روی صورت در عصر جدید ممکن نیست، تنها راه این است که مردانگی و ابهت ذاتی صورت خود را حفظ کرده و در جهت نابودی آن تلاش نکنید.

خصوصیات چهره مردان

هرچه پخته تر، جذاب تر  

سه نکته ای که در بالا ذکر شد، به آرایش موی سر و صورت اشاره داشت و گریزی هم به چند و چون مراقبت از پوست می زد. اما نکات دیگری هست که رعایت آن ها هرچند نقش اصلی را بازی نمی کند، اما در نوع خود موثر است و باید مورد توجه باشد تا چهره جذاب مردانه به طور کامل حاصل شود.

در این قسمت، باید به این مطلب اشاره کنیم که بانوان به طور غریزی و ناخودآگاه، به مردهایی گرایش دارند که شبیه پدرشان باشد و البته همین امر برای آقایان و میل به بانوانی که شبیه مادر هستند صادق است. منظور اینکه بخشی از جذابیت شما به عنوان مرد، در گروی ایجاد حس پختگی در چهره است.

خصوصیات جانبی چهره جذاب مردانه

حالا زمان آن است که چند نکته رفتاری ارائه دهیم که در نهایت به شما کمک می کنند تا بهترین چهره جذاب مردانه مخصوص به خود را اختیار داشته باشید:

  • همواره سر خود را بالا نگه دارید. قرارداشتن سر در وضعیتی رو به بالا برای آقایان جذابیت ایجاد می کند (این امر برای بانوان دقیقا برعکس است)؛
  • صورت خود را در وضعیتی جدی نگاه دارید. سعی کنید تا حد امکان لبخند نزنید و همواره چهره ای جدی از خود به نمایش بگذارید؛
  • بسته به رنگ پوست خود، می توانید لباس هایی را انتخاب کنید که رگه هایی از رنگ قرمز را نمایش دهند. این رنگ در ایجاد جذابیت معجزه می کند (دکمه سردست، نگین انگشتر، دستمال گردن، کراوات، بند ساعت یا انتخاب هایی از این دست می توانند کارساز باشند)؛
  • شاید بد نباشد که برنامه خود را خالی کنید و زمانی در روز را به حضور در باشگاه ورزشی اختصاص دهید. ظاهری عضلانی به شما کمک می کند تا جذابیت چهره بیشتری داشته باشید (یک صورت هرچه قدر جذاب، زیبا و آرایش شده روی بدنی نافرم نمی نشیند)؛
  • و نکته آخر اینکه، تلاش کنید صاف بنشینید و اصطلاحا قوز نکنید. این کار جذابیت چهره شما را به طور قابل توجهی کاهش می دهد.

 

جمع بندی چهره جذاب مردانه

در این نوشته، نکات مشخصی درباره ایجاد چهره جذاب مردانه ارائه دادیم. کار با انتخاب مدل مناسب موی سر آغاز و به یک سری ویژگی های رفتاری به پایان می رسد. در انتها، لازم است بار دیگر تکرار کنیم اگر مشتاق دریافت خدمات تخصصی آرایش در محل هستید و برای یافتن مدل موی مناسب، چند و چون آرایش ریش یا گریم صورت به دنبال افراد کارکشته و چیره دست می گردید، می توانید با استفاده از اپلیکیشن تیپ چین، ثبت درخواست داشته باشید و در زمان و مکانی مشخص، به طور اختصاصی خدمات ویژه و منحصر به فرد خود را دریافت کنید.


اشتراک در شبکه های اجتماعی :