header

خانه / خدمات آرایش داماد

خدمات آرایش داماد

شاه داماد خوش آمدی...

پیرایش و آرایش داماد در حال حاضر یک تخصص در عرصه آرایشگری شده است. در گذشته سلمانی مردانه تنها به اصلاح و ترکیب موهای داماد دقت می نمود اما امروزه گریم و پیرایش داماد نیز در خدمات یک آرایشگاه مردانه مهم تلقی می شود. 

آشنایی با خدمات پیرایش داماد:

خدمات آرایش داماد

امروزه در بحث پیرایش مردانه، آماده سازی داماد از اهمیت بسزایی برخوردار است، زیرا داماد ها نیز همانند عروس خانم ها مایل هستند که در شب عروسی زیبا باشند تا در مجلس عروسی  خود خوش بدرخشند. در همین راستا نحوه کوتاهی مو و آرایش، هیرکات و استایل مو از اهمیت زیادی برخوردار است.

خدمات ارائه شده در آرایشگاه های مردانه کاملا متفاوت از گذشته شده است. به طوری که هر نوع نیازی که در ارتباط با آرایش و اصلاح مو و صورت داشته باشید؛ به راحتی می توانید در این سالن های زیبایی که تعدادشان هم کم نیست، پیدا کنید. دنیای مدلینگ روز به روز مدل های جدیدتری برای پیرایش آقایان و خانم ها عرضه می کند که معمولا آرایشگاه ها سعی می کنند تمامی این مدل ها را مطابق با نظر و درخواست مشتری، در برنامه کاری خود، داشته باشند.

تقریبا برای دریافت هر خدمات مربوط به پوست، مو و زیبایی، می توانید به آرایشگاه ها مراجعه کنید. هدف از ارائه این خدمات روشن تر شدن رنگ پوست، کاهش چین و چروک و زیباتر شدن ظاهر است. در سال های اخیر مراجعه آقایان به آرایشگاه ها مخصوصا برای جشن ها و مراسمات مهم به یک امر متداول تبدیل شده است. این موضوع برای آن دسته از آقایانی که قرار است مراسم دامادی خود را برگزار کنند، اهمیت بیشتری دارد.

آرایش آقایان برای جشن ازدواج مانند آرایش بانوان نبوده و به نحوی نامحسوس است. در حقیقت گریم و آرایش داماد باید به نحوی باشد که کسی در همان اولین نگاه، متوجه آن نشود. در واقع هدف از آرایش چهره داماد یکدست کردن رنگ های صورت و همرنگ کردن گودی و سیاهی زیر چشم با سایر نواحی پوست است.

این آرایش باید کاملا حرفه ای انجام گیرد. به همین دلیل در خیلی از مواقع اصلا از کلمه آرایش برای این کار استفاده نکرده و سالن ها در فهرست خدمات خود "گریم داماد" را عنوان می کنند. گریم یا متعادل سازی چهره باعث می شود عیوب چهره کمرنگ شده و در عوض نقاط قوت آن، بهتر دیده شود.

ارایش و گریم صورت داماد | تیپ چین

عموما برای پیرایش داماد از او خواسته می شود که از چند ماه قبل از عروسی صورت خود را با یک لایه بردار ملایم به صورت منظم تمیز نماید. این کار باعث می شود تا پوستی درخشنده تری داشته باشند. در نظر داشته باشید که استفاده از آب و صابون موجب خشکی و کدر شدن پوست می شود. در آرایشگاه های مردانه برای دامادها از انواع گریم های صورت و متد های پاکسازی، ماسک ها، بخور ها و مواردی از این قبیل استفاده می شود.

در تیپ چین، آرایشگر های ماهری وجود دارند که قبل از عروسی می توانید با آنها در خصوص استایل خود صحبت کرده و نمونه کارهای گریم و پیرایش آنها را مشاهده نمایید. خدمات آرایشگری در این سطح، بسیار مقرون به صرفه می باشند. شما می توانید این خدمات را در منزل و یا هر محیط دیگری که مد نظر داشته باشید، دریافت نمایید. 

زودتر از یک هفته با آرایشگر ما صحبت کنید ، روش کار او را بدانید و نمونه کارهای دامادی او را بررسی کنید در انتها قیمت نهایی را بر اساس مصوبه تیپ چین نهایی کنید.

ما با این خدمات همه آنچه برازنده آقا دامادهای سرزمین مان است را با قیمت بسیار مناسب ودر منزل یا محیطی که شما پسندیده اید در اختیارتان می گذاریم.

حال به بقیه کارهای عروسی و عروس خانم برسید، ما خدمت می رسیم.

چرا گریم صورت؟!

گریم صورت معمولا برای مراسمات مهم مثل جشن عقد یا عروسی، انجام می شود. گریم صورت داماد کمک می کند در تصاویری که روز مراسم گرفته می شود؛ عروس و داماد از لحاظ وضعیت ظاهری پوست با هم هماهنگ تر باشند. همین موضوع باعث زیبایی بیشتر تصاویر می شود.

یک گریم حرفه ای به هیچ عنوان نباید براق و چرب به نظر برسد. خوشبختانه وجود مواد آرایشی باکیفیت و از برندهای معتبر، این مشکل را به آسانی حل کرده است.

مراحل مهم آرایش یا گریم چهره داماد

مراحل مهم آرایش یا گریم چهره داماد

برای اینکه بهترین نتیجه را از یک گریم چهره دریافت کنید، باید تمامی مراحل مربوط به آن را انجام دهید. چرا که این مراحل تکمیل کننده یکدیگر هستند:

پاکسازی پوست

اولین و مهمترین مرحله در انجام گریم صورت، پاکسازی پوست است. پوست صورت همواره در معرض آلودگی بوده و نیاز است قبل از انجام آرایش یا گریم، تمامی منافذ پوست از آلودگی ها پاک شوند. پاک کننده های مناسبی در بازار وجود دارد که هم خانم ها و هم آقایان می توانند برای قبل از آرایش یا گریم، از آن ها استفاده کنند.

توجه داشته باشید که پاکسازی پوست با محصولات و پاک کننده های نامناسب و نامرغوب مانند مواد صابونی، شامپو بدن و... سبب ایجاد آسیب های پوستی مانند خشکی بیش از اندازه، کدر شدن رنگ طبیعی پوست و از دست دادن شادابی واقعی پوست می گردد. بنابراین آرایشگر باید از پاک کننده های مخصوصی برای این کار، استفاده کند.

استفاده از مصولات پاک کننده سبب می شود پوست به صورت عمقی، تمیز شود. اگر پوستی چرب و مستعد جوش دارید؛ از پاک کننده هایی استفاده کنید که چربی پوست را متعادل کرده و جوش ها را کاهش می دهند.

آرایشگاه ها معمولا از محصولات مختلفی استفاده می کنند. بنابراین بهتر است تنها به سالن هایی مراجعه کنید که محصولات باکیفیت و از برندهای معتبر برای مشتریان خود استفاده می کنند. در این صورت خیالتان از بابت کیفیت و محصولات استفاده شده، راحت است.

مرتب کردن ابروهای داماد | تیپ چین

مرتب کردن ابروها

ابروها مکمل زیبایی چشم ها هستند و از این نظر در زیبایی صورت نقش برجسته ای دارند. ابروهای ژولیده و نامرتب سبب می شود اخمو یا خسته به نظر برسید. البته مرتب کردن ابروها کاملا سلیقه ای است. بعضی از آقایان تمایل دارند ابروها دست نخورده باقی بمانند و بر این باورند که دست زدن به ابروها ابهت مردانه را از بین می برد. در هر صورت به احتمال زیاد آرایشگر این گزینه را به شما، پیشنهاد می کند.

مرطوب کردن پوست

هیچ پوست خشک و حساسی مستعد داشتن گریم حرفه ای و زیبا نمی باشد. پس از پاکسازی، نوبت به مرطوب کردن پوست می رسد. معمولا مواد آرایشی روی پوست های مرطوب، به خوبی فیکس می شوند. سعی کنید برای این کار از یک مرطوب کننده مخصوص پوست آقایان، استفاده کنید.

یکسان سازی پوست

بهترین کار برای یکنواخت کردن پوست، استفاده از کرم پودر است. نکته ای که وجود دارد انتخاب تناژ رنگی کرم پودر است. به نحوی که نباید بسیار تیره یا بسیار روشن تر از رنگ طبیعی پوست باشد. در این صورت آرایش پوست کاملا غیرطبیعی به نظر می رسد. برای گریم صوت آقایان باید از کرم پودرهایی استفاده شود که اصلا چرب یا براق نباشند.

علاوه بر کرم پودر؛ آرایشگران از کرم های مخصوصی برای پوشاندن جای سبز ریش و یکنواخت و یکدست کردن صورت، استفاده می کنند.

خدمات آرایش داماد، متعادل سازی چهره | تیپ چین

متعادل سازی چهره

در آخرین مرحله، با استفاده از سایه و روشن انحناهای نامناسب صورت، اصلاح می شود. هدف از انجام این مرحله کمرنگ کردن عیوب چهره می باشد. با چنین ترفندهایی زاویه های بینی و چانه و فک بیشتر نمایان می گردد.

لایه برداری لب

چنانچه پوست لب ها خشک و پوسته پوسته باشد؛ به وسیله یک مسواک بچه پوست های مرده را برمی دارند و سپس روی پوست لب، مرطوب کننده و یا وازلین می زنند. زیبایی و درخشندگی لب ها باعث می شود تصاویر فوق العاده ای در بهترین روز زندگی تان داشته باشید.

بهترین مدل مو و آرایش داماد

بهتر است انتخاب بهترین مدل مو در بهترین شب زندگی تان را به دست یک آرایشگر حرفه ای بسپارید. یک آرایشگر باتجربه به خوبی می داند چه مدل مویی برای چه فرم چهره ای مناسب است. البته که مدل انتخابی باید ابتدا به تایید آقای داماد برسد.

نکات مهم برای تازه دامادها

  • آرایش داماد با لایه ضخیمی از کرم پودر اصلا به چشم میهمانان خوشایند نمی باشد. پس بهتر است سالنی را برای آرایش انتخاب نمایید که یک گریمور حرفه ای در مجموعه خود، داشته باشد.
  • سعی کنید سالن آرایش شما به سالن آرایش عروس و گل فروشی نزدیک باشد تا در وقتتان صرفه جویی شود. این نکته ای است که خیلی از دامادها اصلا به آن توجهی ندارند. شما در شب رویایی تان باید حساب همه چیز را کرده باشید.
  • منافذ پوست آقایان به نسبت خانم ها بازتر است. بنابراین اهمیت استفاده از محصولات مراقبتی برای پوست هم برای آن ها بیشتر است. به آرایشگاهی مراجعه کنید که از محصولات سازگار با پوست هر فرد استفاده می کنند.
  • از آرایشگرتان بخواهید بعد از اصلاح از افترشیو مناسب برایتان استفاده کرده و در نهایت پوستان را با کرم های مرطوب کننده، مرطوب کند. البته در یک آرایشگاه معتبر بدون اینکه شما بخواهید هم این کار برایتان انجام می شود.
بهترین آرایشگاه داماد | تیپ چین

انتخاب بهترین آرایشگاه

شاید چند سال پیش اصلا کسی به انتخاب آرایشگاه داماد اهمیت چندانی نمی داد اما امروزه تدارکات مربوط به جشن ازدواج کمی تغییر کرده است. از آنجایی که قرار است داماد در کنار عروس در مراسم حاضر شود و مقابل دوربین و میان مهمان ها قرار گیرد؛ لازم است آقا هم از نظر ظاهری در بهترین وضعیت باشد. حال ممکن است این سوال پیش آید که بین تعداد زیاد سالن های آرایشی کدامیک را برای مراسم ازدواج انتخاب کنیم؟ اصلا انتخاب ما بر اساس چه معیار و ملاک هایی باید صورت گیرد؟!
برخی از معیارهای مهم برای انتخاب آرایشگاه داماد عبارتند از:
 
حرفه ای بودن
 
اولین نکته ای که در انتخاب آرایشگاه دامادی اهمیت دارد، کیفیت کار پرسنل آنجاست. بنابراین حتما آرایشگران را محک زده و تنها به آنانی رجوع کنید که کار گریم حرفه ای را بلد بوده و در این زمینه آموزش های لازم را دیده باشند. چرا که داماد اصلا به آرایش نیاز ندارد، بلکه کافی است یک گریمور حرفه ای زیبایی چهره او را پررنگ تر کند و عیوب احتمالی را تا جای ممکن، پوشش دهد.
برای اینکه بتوانید انتخاب درست تری داشته باشید؛ توصیه می کنیم از نزدیک با آرایشگران صحبت کرده و نمونه کارهای انجام شده توسط آنان را مشاهده کنید. فراموش نکنید که روز عروسی فرصتی برای سعی و خطا نیست و رفع هر اشتباهی از شما زمان، هزینه و انرژی می گیرد.
 
خدمات آرایش داماد | تیپ چین
موقعیت مکانی
 
روز عروسی برای تمام زوج ها، روز پراسترسی است اما می توان تدابیری اندیشید و از حجم این استرس، کم کرد. معمولا آقایان در روز مراسم وظیفه هماهنگی امور را بر عهده دارند. به این صورت که باید سر ساعت مشخصی به گل فروشی بروند، گریم شوند، به آتلیه بروند و... 
هماهنگی تمامی این امور مستلزم مدیریت زمان است. به همین دلیل بهتر است آرایشگاهی که داماد انتخاب می کند تا حدودی به مکان های دیگر مثل گل فروشی، آرایشگاه عروس، آتلیه و... نزدیک باشد.  در این صورت داماد دچار دردسر نشده و با کمبود وقت هم مواجه نمی شود. پس موقعیت مکانی آرایشگاه هم نقش مهمی در انتخاب آن دارد.
 
برخورد مناسب
 
تصور کنید در بهترین روز زندگی تان با اخلاق تند و زننده ای از سمت آرایشگرتان روبرو می شوید. عکس العمل شما چه خواهد بود؟! قطعا ناراحت شده و از اینکه به چنین سالنی برای پیرایش و گریم قدم گذاشته اید، ناراحت می شوید. به جرات می توان گفت یکی از فاکتورهای مهم انتخاب سالن خوب برای داماد، اخلاق و طرز برخورد پرسنل سالن هست. یک گریمور حرفه ای قبل از هر چیز باید اخلاق و رفتار مناسبی داشته باشد. در این صورت است که می توانید خاطرات خوبی را از روز مراسم تان به یاد آورید.

انواع خدمات آرایشگاه دامادی

سوال مهمی که مطرح می شود این است که در آرایشگاه های مردانه چه خدماتی ارائه می شود؟! به طور کلی خدمات مورد نظر به سه بخش اصلی یعنی "پاکسازی"، "کوتاهی و اصلاح" و "گریم" تقسیم می شود. البته در برخی آرایشگاه ها خدمات ناخن مثل مانیکور و پدیکور و یا ماساژ هم در پکیج داماد وجود دارد که کاملا سلیقه ای بوده و تنها در صورت نیاز، ارائه می گردد.

خدمات اصلی آرایشگاه دامادی | تیپ چین

اما خدمات اصلی آرایشگاه دامادی را بررسی کنیم:

پاکسازی

همانطور که در ابتدای این مقاله ذکر کردیم؛ پاکسازی اصل مهمی در ارائه خدمات مربوط به داماد است. پوست به طور مداوم در معرض نور خورشید و انواع آلودگی ها قرار داشته و بسیار آسیب پذیر است. همچنین تجمع سلول های مرده بر روی پوست به تدریج باعث می شود پوست کدر شده و شادابی و شفافیت خود را از دست بدهد. به همین دلیل پاکسازی پوست جزء مهمترین خدمات به شمار می رود که مراحل و روش های مختلفی برای انجام آن، وجود دارد.

بخور سرد و گرم یکی از روش های متداول پاکسازی پوست است. اگر پوست خشک و کم آب شده باشد، انجام این روش می تواند میزان آب مورد نیاز برای پوست را تأمین کند. بخور صورت باعث می شود پوست دوباره درخشش و طراوت خود را به دست آورد. با این اوصاف شما می توانید با هزینه کمی در مراسم ازدواجتان، یک پوست شاداب و زیبا داشته باشید.

روش دیگری که برای حذف سلول های مرده پوست ب کار می رود، اسکراب است. با انجام اسکراب می توانید یک پوست لطیف و درخشان داشته باشید. اسکراب صورت منافذ پوست را به طور کامل پاکسازی کرده و جوش های سرسیاه را به طرز چشمگیری، کاهش می دهد. معمولا آرایشگران قبل از گریم داماد این مراحل را انجام می دهند. در هر صورت اگر چنین خدماتی به شما ارائه نشد، می توانید از آرایشگرتان درخواست کنید.

استفاده از ماسک های لایه بردار یکی از روش های پرطرفدار و رایج برای پاکسازی پوست است. استفاده از ماسک باعث می شود پوست به صورت عمقی، پاکسازی شود. البته آرایشگر باید نوع پوست را تشخیص داده و ماسک متناسب با آن را به کار ببرد. یکی از ماسک های محبوب در آرایشگاه های دامادی، بلک ماسک (Black mask) است. ماده اصلی این ماسک نوعی زغال فعال است که با جذب چربی و آلودگی های پوست، تأثیر زیادی در شادابی و سرزندگی پوست آقایان دارد.

آرایشگر داماد | تیپ چین

کوتاهی و اصلاح

کوتاهی موی داماد اهمیت زیادی دارد. چرا که مدل انتخابی باید کاملا با فرم چهره داماد، هماهنگ باشد. در انتخاب مدل کوتاهی باید به این نکته توجه داشته باشید که تصاویر ثبت شده در روز مراسم شما قرار است سال ها برایتان جذاب باشد. پس مدلی انتخاب کنید که تحت تاثیر دنیای مدلینگ نباشد، چرا که این مدل ها به سرعت از دور خارج شده و دیگر جذابیت چندانی ندارند.

برای اصلاح صورت هم به همین منوال است. اگر تصور می کنید در آینده هم به اندازه امروز داشتن چهره ای همراه با ریش برایتان جذاب است، حتما از آرایشگرتان بخواهید مدل انتخابی شما را به اجرا در آورد. در غیر این صورت، یک چهره تمیز و اصلاح شده می تواند همیشه جذابیت داشته باشد.

معمولاً مردانی که با صورت اصلاح شده در مراسم حاضر می شوند، جوان تر به نظر می رسند. پس سعی کنید اصلاح چهره تان به نحوی باشد که در روز مراسم از لحاظ سنی هم با عروس خانم کاملا هماهنگ دیده شوید. بهتر است اصلاح موها را به روز مراسم موکول نکنید و حداقل چند روز قبل، این کار را انجام دهید.

مواردی در زمینه پیرایش و گریم داماد وجود دارد که خیلی افراد به سادگی از آن، می گذرند. به طور مثال، کافی است آرایشگرتان از محصولات مراقبتی که به آن حساسیت دارید، استفاده کند. در این صورت مجبور هستید در تمام طول مراسم نگران پوستتان باشید. پس حتما قبل از اینکه آرایشگرتان برای گریم چهره شما دست به کار شود؛ اگر به ماده یا رایحه خاصی حساسیت دارید، این موضوع را به اطلاع او برسانید.

برای اینکه نتیجه بهتری برایتان حاصل شود؛ قبل از شروع کار به آرایشگر خود بگویید که برای مراسم عروسی تان آماده می شوید. این کار باعث می شود آرایشگر با دقت و تمرکز بیشتری روی چهره شما، کار کند. همچنین در مورد خواسته ها و انتظارات خود با آرایشگرتان مذاکره کنید. از او راهنمایی بخواهید. آرایشگران تجربه زیادی در حیطه کاری خود دارند و می توانند شما را به خوبی نسبت به انتخاب مدل مو و گریم چهره، راهنمایی کنند.

خدمات گریم داماد در تیپ چین

گریم

گریم داماد با آرایش های معمولی کاملا متفاوت می باشد. گریم در واقع نوعی متعادل سازی چهره محسوب می شود. با ترفندهایی که یک گریمور به کار می بندد؛ می توانید به راحتی عیوب مختصر چهره را پوشانده و زیبایی ها و نقاط قوت را برجسته تر سازید.

سعی کنید برای انجام گریم به سالن های حرفه ای و معتبر، رجوع کنید. چرا که هر اشتباه کوچکی می تواند چهره شما را غیرواقعی و مصنوعی، جلوه دهد. در واقع گریم داماد در صورتی حرفه ای انجام می شود که چهره واقعی او را خدشه دار نکند. معمولا سالن های حرفه ای از متریال های باکیفیتی برای گریم داماد استفاده می کنند. مواد استفاده شده می تواند روی کیفیت نهایی کار تاثیر فزاینده ای داشته باشد. پس برای داشتن گریم زیبا و حرفه ای دو چیز اهمیت دارد. یکی تجربه و مهارت گریمور و دیگری باکیفیت بودن مواد مصرفی.

رزرو نوبت در تیپ چین

اگر چیزی به مراسم ازدواجتان باقی نمانده است؛ فرصت را از دست ندهید و در اولین قدم با آرایشگران تیپ چین برای داشتن یک ظاهر زیبا و بی نقص، صحبت کنید. تیپ چین یک آرایشگاه حرفه ای است که انواع خدمات مربوط به اصلاح و پیرایش آقایان را ارائه می دهد. شما می توانید برای رزرو نوبت از طریق اپلیکیشن و یا وب سایت تیپ چین، اقدام کنید.


اشتراک در شبکه های اجتماعی :

خدمات آرایش داماد

ثبت سفارش

شاه داماد خوش آمدی...

پیرایش و آرایش داماد در حال حاضر یک تخصص در عرصه آرایشگری شده است. در گذشته سلمانی مردانه تنها به اصلاح و ترکیب موهای داماد دقت می نمود اما امروزه گریم و پیرایش داماد نیز در خدمات یک آرایشگاه مردانه مهم تلقی می شود. 

آشنایی با خدمات پیرایش داماد:

خدمات آرایش داماد

امروزه در بحث پیرایش مردانه، آماده سازی داماد از اهمیت بسزایی برخوردار است، زیرا داماد ها نیز همانند عروس خانم ها مایل هستند که در شب عروسی زیبا باشند تا در مجلس عروسی  خود خوش بدرخشند. در همین راستا نحوه کوتاهی مو و آرایش، هیرکات و استایل مو از اهمیت زیادی برخوردار است.

خدمات ارائه شده در آرایشگاه های مردانه کاملا متفاوت از گذشته شده است. به طوری که هر نوع نیازی که در ارتباط با آرایش و اصلاح مو و صورت داشته باشید؛ به راحتی می توانید در این سالن های زیبایی که تعدادشان هم کم نیست، پیدا کنید. دنیای مدلینگ روز به روز مدل های جدیدتری برای پیرایش آقایان و خانم ها عرضه می کند که معمولا آرایشگاه ها سعی می کنند تمامی این مدل ها را مطابق با نظر و درخواست مشتری، در برنامه کاری خود، داشته باشند.

تقریبا برای دریافت هر خدمات مربوط به پوست، مو و زیبایی، می توانید به آرایشگاه ها مراجعه کنید. هدف از ارائه این خدمات روشن تر شدن رنگ پوست، کاهش چین و چروک و زیباتر شدن ظاهر است. در سال های اخیر مراجعه آقایان به آرایشگاه ها مخصوصا برای جشن ها و مراسمات مهم به یک امر متداول تبدیل شده است. این موضوع برای آن دسته از آقایانی که قرار است مراسم دامادی خود را برگزار کنند، اهمیت بیشتری دارد.

آرایش آقایان برای جشن ازدواج مانند آرایش بانوان نبوده و به نحوی نامحسوس است. در حقیقت گریم و آرایش داماد باید به نحوی باشد که کسی در همان اولین نگاه، متوجه آن نشود. در واقع هدف از آرایش چهره داماد یکدست کردن رنگ های صورت و همرنگ کردن گودی و سیاهی زیر چشم با سایر نواحی پوست است.

این آرایش باید کاملا حرفه ای انجام گیرد. به همین دلیل در خیلی از مواقع اصلا از کلمه آرایش برای این کار استفاده نکرده و سالن ها در فهرست خدمات خود "گریم داماد" را عنوان می کنند. گریم یا متعادل سازی چهره باعث می شود عیوب چهره کمرنگ شده و در عوض نقاط قوت آن، بهتر دیده شود.

ارایش و گریم صورت داماد | تیپ چین

عموما برای پیرایش داماد از او خواسته می شود که از چند ماه قبل از عروسی صورت خود را با یک لایه بردار ملایم به صورت منظم تمیز نماید. این کار باعث می شود تا پوستی درخشنده تری داشته باشند. در نظر داشته باشید که استفاده از آب و صابون موجب خشکی و کدر شدن پوست می شود. در آرایشگاه های مردانه برای دامادها از انواع گریم های صورت و متد های پاکسازی، ماسک ها، بخور ها و مواردی از این قبیل استفاده می شود.

در تیپ چین، آرایشگر های ماهری وجود دارند که قبل از عروسی می توانید با آنها در خصوص استایل خود صحبت کرده و نمونه کارهای گریم و پیرایش آنها را مشاهده نمایید. خدمات آرایشگری در این سطح، بسیار مقرون به صرفه می باشند. شما می توانید این خدمات را در منزل و یا هر محیط دیگری که مد نظر داشته باشید، دریافت نمایید. 

زودتر از یک هفته با آرایشگر ما صحبت کنید ، روش کار او را بدانید و نمونه کارهای دامادی او را بررسی کنید در انتها قیمت نهایی را بر اساس مصوبه تیپ چین نهایی کنید.

ما با این خدمات همه آنچه برازنده آقا دامادهای سرزمین مان است را با قیمت بسیار مناسب ودر منزل یا محیطی که شما پسندیده اید در اختیارتان می گذاریم.

حال به بقیه کارهای عروسی و عروس خانم برسید، ما خدمت می رسیم.

چرا گریم صورت؟!

گریم صورت معمولا برای مراسمات مهم مثل جشن عقد یا عروسی، انجام می شود. گریم صورت داماد کمک می کند در تصاویری که روز مراسم گرفته می شود؛ عروس و داماد از لحاظ وضعیت ظاهری پوست با هم هماهنگ تر باشند. همین موضوع باعث زیبایی بیشتر تصاویر می شود.

یک گریم حرفه ای به هیچ عنوان نباید براق و چرب به نظر برسد. خوشبختانه وجود مواد آرایشی باکیفیت و از برندهای معتبر، این مشکل را به آسانی حل کرده است.

مراحل مهم آرایش یا گریم چهره داماد

مراحل مهم آرایش یا گریم چهره داماد

برای اینکه بهترین نتیجه را از یک گریم چهره دریافت کنید، باید تمامی مراحل مربوط به آن را انجام دهید. چرا که این مراحل تکمیل کننده یکدیگر هستند:

پاکسازی پوست

اولین و مهمترین مرحله در انجام گریم صورت، پاکسازی پوست است. پوست صورت همواره در معرض آلودگی بوده و نیاز است قبل از انجام آرایش یا گریم، تمامی منافذ پوست از آلودگی ها پاک شوند. پاک کننده های مناسبی در بازار وجود دارد که هم خانم ها و هم آقایان می توانند برای قبل از آرایش یا گریم، از آن ها استفاده کنند.

توجه داشته باشید که پاکسازی پوست با محصولات و پاک کننده های نامناسب و نامرغوب مانند مواد صابونی، شامپو بدن و... سبب ایجاد آسیب های پوستی مانند خشکی بیش از اندازه، کدر شدن رنگ طبیعی پوست و از دست دادن شادابی واقعی پوست می گردد. بنابراین آرایشگر باید از پاک کننده های مخصوصی برای این کار، استفاده کند.

استفاده از مصولات پاک کننده سبب می شود پوست به صورت عمقی، تمیز شود. اگر پوستی چرب و مستعد جوش دارید؛ از پاک کننده هایی استفاده کنید که چربی پوست را متعادل کرده و جوش ها را کاهش می دهند.

آرایشگاه ها معمولا از محصولات مختلفی استفاده می کنند. بنابراین بهتر است تنها به سالن هایی مراجعه کنید که محصولات باکیفیت و از برندهای معتبر برای مشتریان خود استفاده می کنند. در این صورت خیالتان از بابت کیفیت و محصولات استفاده شده، راحت است.

مرتب کردن ابروهای داماد | تیپ چین

مرتب کردن ابروها

ابروها مکمل زیبایی چشم ها هستند و از این نظر در زیبایی صورت نقش برجسته ای دارند. ابروهای ژولیده و نامرتب سبب می شود اخمو یا خسته به نظر برسید. البته مرتب کردن ابروها کاملا سلیقه ای است. بعضی از آقایان تمایل دارند ابروها دست نخورده باقی بمانند و بر این باورند که دست زدن به ابروها ابهت مردانه را از بین می برد. در هر صورت به احتمال زیاد آرایشگر این گزینه را به شما، پیشنهاد می کند.

مرطوب کردن پوست

هیچ پوست خشک و حساسی مستعد داشتن گریم حرفه ای و زیبا نمی باشد. پس از پاکسازی، نوبت به مرطوب کردن پوست می رسد. معمولا مواد آرایشی روی پوست های مرطوب، به خوبی فیکس می شوند. سعی کنید برای این کار از یک مرطوب کننده مخصوص پوست آقایان، استفاده کنید.

یکسان سازی پوست

بهترین کار برای یکنواخت کردن پوست، استفاده از کرم پودر است. نکته ای که وجود دارد انتخاب تناژ رنگی کرم پودر است. به نحوی که نباید بسیار تیره یا بسیار روشن تر از رنگ طبیعی پوست باشد. در این صورت آرایش پوست کاملا غیرطبیعی به نظر می رسد. برای گریم صوت آقایان باید از کرم پودرهایی استفاده شود که اصلا چرب یا براق نباشند.

علاوه بر کرم پودر؛ آرایشگران از کرم های مخصوصی برای پوشاندن جای سبز ریش و یکنواخت و یکدست کردن صورت، استفاده می کنند.

خدمات آرایش داماد، متعادل سازی چهره | تیپ چین

متعادل سازی چهره

در آخرین مرحله، با استفاده از سایه و روشن انحناهای نامناسب صورت، اصلاح می شود. هدف از انجام این مرحله کمرنگ کردن عیوب چهره می باشد. با چنین ترفندهایی زاویه های بینی و چانه و فک بیشتر نمایان می گردد.

لایه برداری لب

چنانچه پوست لب ها خشک و پوسته پوسته باشد؛ به وسیله یک مسواک بچه پوست های مرده را برمی دارند و سپس روی پوست لب، مرطوب کننده و یا وازلین می زنند. زیبایی و درخشندگی لب ها باعث می شود تصاویر فوق العاده ای در بهترین روز زندگی تان داشته باشید.

بهترین مدل مو و آرایش داماد

بهتر است انتخاب بهترین مدل مو در بهترین شب زندگی تان را به دست یک آرایشگر حرفه ای بسپارید. یک آرایشگر باتجربه به خوبی می داند چه مدل مویی برای چه فرم چهره ای مناسب است. البته که مدل انتخابی باید ابتدا به تایید آقای داماد برسد.

نکات مهم برای تازه دامادها

  • آرایش داماد با لایه ضخیمی از کرم پودر اصلا به چشم میهمانان خوشایند نمی باشد. پس بهتر است سالنی را برای آرایش انتخاب نمایید که یک گریمور حرفه ای در مجموعه خود، داشته باشد.
  • سعی کنید سالن آرایش شما به سالن آرایش عروس و گل فروشی نزدیک باشد تا در وقتتان صرفه جویی شود. این نکته ای است که خیلی از دامادها اصلا به آن توجهی ندارند. شما در شب رویایی تان باید حساب همه چیز را کرده باشید.
  • منافذ پوست آقایان به نسبت خانم ها بازتر است. بنابراین اهمیت استفاده از محصولات مراقبتی برای پوست هم برای آن ها بیشتر است. به آرایشگاهی مراجعه کنید که از محصولات سازگار با پوست هر فرد استفاده می کنند.
  • از آرایشگرتان بخواهید بعد از اصلاح از افترشیو مناسب برایتان استفاده کرده و در نهایت پوستان را با کرم های مرطوب کننده، مرطوب کند. البته در یک آرایشگاه معتبر بدون اینکه شما بخواهید هم این کار برایتان انجام می شود.
بهترین آرایشگاه داماد | تیپ چین

انتخاب بهترین آرایشگاه

شاید چند سال پیش اصلا کسی به انتخاب آرایشگاه داماد اهمیت چندانی نمی داد اما امروزه تدارکات مربوط به جشن ازدواج کمی تغییر کرده است. از آنجایی که قرار است داماد در کنار عروس در مراسم حاضر شود و مقابل دوربین و میان مهمان ها قرار گیرد؛ لازم است آقا هم از نظر ظاهری در بهترین وضعیت باشد. حال ممکن است این سوال پیش آید که بین تعداد زیاد سالن های آرایشی کدامیک را برای مراسم ازدواج انتخاب کنیم؟ اصلا انتخاب ما بر اساس چه معیار و ملاک هایی باید صورت گیرد؟!
برخی از معیارهای مهم برای انتخاب آرایشگاه داماد عبارتند از:
 
حرفه ای بودن
 
اولین نکته ای که در انتخاب آرایشگاه دامادی اهمیت دارد، کیفیت کار پرسنل آنجاست. بنابراین حتما آرایشگران را محک زده و تنها به آنانی رجوع کنید که کار گریم حرفه ای را بلد بوده و در این زمینه آموزش های لازم را دیده باشند. چرا که داماد اصلا به آرایش نیاز ندارد، بلکه کافی است یک گریمور حرفه ای زیبایی چهره او را پررنگ تر کند و عیوب احتمالی را تا جای ممکن، پوشش دهد.
برای اینکه بتوانید انتخاب درست تری داشته باشید؛ توصیه می کنیم از نزدیک با آرایشگران صحبت کرده و نمونه کارهای انجام شده توسط آنان را مشاهده کنید. فراموش نکنید که روز عروسی فرصتی برای سعی و خطا نیست و رفع هر اشتباهی از شما زمان، هزینه و انرژی می گیرد.
 
خدمات آرایش داماد | تیپ چین
موقعیت مکانی
 
روز عروسی برای تمام زوج ها، روز پراسترسی است اما می توان تدابیری اندیشید و از حجم این استرس، کم کرد. معمولا آقایان در روز مراسم وظیفه هماهنگی امور را بر عهده دارند. به این صورت که باید سر ساعت مشخصی به گل فروشی بروند، گریم شوند، به آتلیه بروند و... 
هماهنگی تمامی این امور مستلزم مدیریت زمان است. به همین دلیل بهتر است آرایشگاهی که داماد انتخاب می کند تا حدودی به مکان های دیگر مثل گل فروشی، آرایشگاه عروس، آتلیه و... نزدیک باشد.  در این صورت داماد دچار دردسر نشده و با کمبود وقت هم مواجه نمی شود. پس موقعیت مکانی آرایشگاه هم نقش مهمی در انتخاب آن دارد.
 
برخورد مناسب
 
تصور کنید در بهترین روز زندگی تان با اخلاق تند و زننده ای از سمت آرایشگرتان روبرو می شوید. عکس العمل شما چه خواهد بود؟! قطعا ناراحت شده و از اینکه به چنین سالنی برای پیرایش و گریم قدم گذاشته اید، ناراحت می شوید. به جرات می توان گفت یکی از فاکتورهای مهم انتخاب سالن خوب برای داماد، اخلاق و طرز برخورد پرسنل سالن هست. یک گریمور حرفه ای قبل از هر چیز باید اخلاق و رفتار مناسبی داشته باشد. در این صورت است که می توانید خاطرات خوبی را از روز مراسم تان به یاد آورید.

انواع خدمات آرایشگاه دامادی

سوال مهمی که مطرح می شود این است که در آرایشگاه های مردانه چه خدماتی ارائه می شود؟! به طور کلی خدمات مورد نظر به سه بخش اصلی یعنی "پاکسازی"، "کوتاهی و اصلاح" و "گریم" تقسیم می شود. البته در برخی آرایشگاه ها خدمات ناخن مثل مانیکور و پدیکور و یا ماساژ هم در پکیج داماد وجود دارد که کاملا سلیقه ای بوده و تنها در صورت نیاز، ارائه می گردد.

خدمات اصلی آرایشگاه دامادی | تیپ چین

اما خدمات اصلی آرایشگاه دامادی را بررسی کنیم:

پاکسازی

همانطور که در ابتدای این مقاله ذکر کردیم؛ پاکسازی اصل مهمی در ارائه خدمات مربوط به داماد است. پوست به طور مداوم در معرض نور خورشید و انواع آلودگی ها قرار داشته و بسیار آسیب پذیر است. همچنین تجمع سلول های مرده بر روی پوست به تدریج باعث می شود پوست کدر شده و شادابی و شفافیت خود را از دست بدهد. به همین دلیل پاکسازی پوست جزء مهمترین خدمات به شمار می رود که مراحل و روش های مختلفی برای انجام آن، وجود دارد.

بخور سرد و گرم یکی از روش های متداول پاکسازی پوست است. اگر پوست خشک و کم آب شده باشد، انجام این روش می تواند میزان آب مورد نیاز برای پوست را تأمین کند. بخور صورت باعث می شود پوست دوباره درخشش و طراوت خود را به دست آورد. با این اوصاف شما می توانید با هزینه کمی در مراسم ازدواجتان، یک پوست شاداب و زیبا داشته باشید.

روش دیگری که برای حذف سلول های مرده پوست ب کار می رود، اسکراب است. با انجام اسکراب می توانید یک پوست لطیف و درخشان داشته باشید. اسکراب صورت منافذ پوست را به طور کامل پاکسازی کرده و جوش های سرسیاه را به طرز چشمگیری، کاهش می دهد. معمولا آرایشگران قبل از گریم داماد این مراحل را انجام می دهند. در هر صورت اگر چنین خدماتی به شما ارائه نشد، می توانید از آرایشگرتان درخواست کنید.

استفاده از ماسک های لایه بردار یکی از روش های پرطرفدار و رایج برای پاکسازی پوست است. استفاده از ماسک باعث می شود پوست به صورت عمقی، پاکسازی شود. البته آرایشگر باید نوع پوست را تشخیص داده و ماسک متناسب با آن را به کار ببرد. یکی از ماسک های محبوب در آرایشگاه های دامادی، بلک ماسک (Black mask) است. ماده اصلی این ماسک نوعی زغال فعال است که با جذب چربی و آلودگی های پوست، تأثیر زیادی در شادابی و سرزندگی پوست آقایان دارد.

آرایشگر داماد | تیپ چین

کوتاهی و اصلاح

کوتاهی موی داماد اهمیت زیادی دارد. چرا که مدل انتخابی باید کاملا با فرم چهره داماد، هماهنگ باشد. در انتخاب مدل کوتاهی باید به این نکته توجه داشته باشید که تصاویر ثبت شده در روز مراسم شما قرار است سال ها برایتان جذاب باشد. پس مدلی انتخاب کنید که تحت تاثیر دنیای مدلینگ نباشد، چرا که این مدل ها به سرعت از دور خارج شده و دیگر جذابیت چندانی ندارند.

برای اصلاح صورت هم به همین منوال است. اگر تصور می کنید در آینده هم به اندازه امروز داشتن چهره ای همراه با ریش برایتان جذاب است، حتما از آرایشگرتان بخواهید مدل انتخابی شما را به اجرا در آورد. در غیر این صورت، یک چهره تمیز و اصلاح شده می تواند همیشه جذابیت داشته باشد.

معمولاً مردانی که با صورت اصلاح شده در مراسم حاضر می شوند، جوان تر به نظر می رسند. پس سعی کنید اصلاح چهره تان به نحوی باشد که در روز مراسم از لحاظ سنی هم با عروس خانم کاملا هماهنگ دیده شوید. بهتر است اصلاح موها را به روز مراسم موکول نکنید و حداقل چند روز قبل، این کار را انجام دهید.

مواردی در زمینه پیرایش و گریم داماد وجود دارد که خیلی افراد به سادگی از آن، می گذرند. به طور مثال، کافی است آرایشگرتان از محصولات مراقبتی که به آن حساسیت دارید، استفاده کند. در این صورت مجبور هستید در تمام طول مراسم نگران پوستتان باشید. پس حتما قبل از اینکه آرایشگرتان برای گریم چهره شما دست به کار شود؛ اگر به ماده یا رایحه خاصی حساسیت دارید، این موضوع را به اطلاع او برسانید.

برای اینکه نتیجه بهتری برایتان حاصل شود؛ قبل از شروع کار به آرایشگر خود بگویید که برای مراسم عروسی تان آماده می شوید. این کار باعث می شود آرایشگر با دقت و تمرکز بیشتری روی چهره شما، کار کند. همچنین در مورد خواسته ها و انتظارات خود با آرایشگرتان مذاکره کنید. از او راهنمایی بخواهید. آرایشگران تجربه زیادی در حیطه کاری خود دارند و می توانند شما را به خوبی نسبت به انتخاب مدل مو و گریم چهره، راهنمایی کنند.

خدمات گریم داماد در تیپ چین

گریم

گریم داماد با آرایش های معمولی کاملا متفاوت می باشد. گریم در واقع نوعی متعادل سازی چهره محسوب می شود. با ترفندهایی که یک گریمور به کار می بندد؛ می توانید به راحتی عیوب مختصر چهره را پوشانده و زیبایی ها و نقاط قوت را برجسته تر سازید.

سعی کنید برای انجام گریم به سالن های حرفه ای و معتبر، رجوع کنید. چرا که هر اشتباه کوچکی می تواند چهره شما را غیرواقعی و مصنوعی، جلوه دهد. در واقع گریم داماد در صورتی حرفه ای انجام می شود که چهره واقعی او را خدشه دار نکند. معمولا سالن های حرفه ای از متریال های باکیفیتی برای گریم داماد استفاده می کنند. مواد استفاده شده می تواند روی کیفیت نهایی کار تاثیر فزاینده ای داشته باشد. پس برای داشتن گریم زیبا و حرفه ای دو چیز اهمیت دارد. یکی تجربه و مهارت گریمور و دیگری باکیفیت بودن مواد مصرفی.

رزرو نوبت در تیپ چین

اگر چیزی به مراسم ازدواجتان باقی نمانده است؛ فرصت را از دست ندهید و در اولین قدم با آرایشگران تیپ چین برای داشتن یک ظاهر زیبا و بی نقص، صحبت کنید. تیپ چین یک آرایشگاه حرفه ای است که انواع خدمات مربوط به اصلاح و پیرایش آقایان را ارائه می دهد. شما می توانید برای رزرو نوبت از طریق اپلیکیشن و یا وب سایت تیپ چین، اقدام کنید.


اشتراک در شبکه های اجتماعی :

لیست خدمات