header

خانه / پیرایش مو، ابرو و اصلاح صورت

پیرایش مو، ابرو و اصلاح صورت

پیرایش موی مردانه

آسان،سریع،ارزان با نیروهای متخصص و دارای مجوز در شرایطی که شما تعیین می کنید

آرایشگران مجموعه تیپ چین براساس قوانین سازمانی همگی دارای مدارک معتبر آموزشی از سازمانهای مورد تایید اتحادیه آرایشگران همچون سازمان فنی و حرفه ای کشور می باشند.

ما تنها مجموعه تخصصی خدمات آرایش و زیبایی آقایان هستیم.تنها خدمات آرایش و زیبایی و بس...

آرایشگرا ن ما علاوه بر دوره های آموزشی دارای مجوز های لازم و نیز عموما دارای سالن های آرایشی در سطح شهر می باشند و با توجه به اینکه امکان تایید یا عدم تایید درخواست ها را دارا می باشند در زمان خلوتی یا عدم مشتری در سالن آرایش خود درخواست های تیپ چین را تایید می کنند.

خیالتان راحت و آسوده باشد ما بجای شما تمام مسائل تخصصی و امنیتی را بررسی وپیاده سازی کردیم.

شما در محیطی که خودتان انتخاب می کنید مثل خانه،محل کار،ویلا و هر جایی که صلاح بدانید درخواست خدمات آرایش و زیبایی را در سایت و یا یا اپلیکیشن تیپ چین ثبت می کنید.آرایشگران ما از همان منطقه درخواست شما را تایید می کنند تا شما بدون اینکه از محل خود خارج شوید،در صف آرایشگاه بمانید و دچار خطرات حاصل از بیماری کرونا شوید با آرامش به سایر کارهای خود و یا سپری کردن وقت با خانواده مشغول شوید و با تخصصی ترین روشهای آرایشگری زیبا و آراسته شوید.

پیرایش سر وصورت اعم از مو و ابرو، همیشه ایام مورد توجه آقایان بوده و یکی از خدمات اصلی در انواع آرایشگاه مردانه می باشد. در واقع یک آرایشگر مردانه باید بتواند هر گونه صورت و موهایی را اصلاح کرده و پیرایش نماید. اکنون در مجموعه تیپ چین وتوسط آرایشگران ما میتوانید تمام این خدمات را در محل خودتان دریافت کنید.

پروتکل های بهداشتی:

آرایشگران ما در صورت نیاز شیلد ، دستکش لاتکس ، ماسک چهار لایه و انواع ژل و مواد ضد عفونی کننده دارند ، خیالتان تخت ...

در ضمن آرایشگران مجموعه تیپ چین به این علت که همگی دارای مجوز وسالن های آرایشی هستند کارت بهداشت مربوط به اتحادیه آرایشگران که پس از انجام آزمایشهای مربوطه بدست می آورند را دارا می باشد.

پیرایش مو، ابرو و اصلاح صورت

دور از ذهن نیست اگر که عنوان شود انسان ها از ابتدای خلقت نیاز به خدمات پیرایش داشته اند. در ارائه این دسته از خدمات برای پیرایش مردانه لازم است تا عوامل مختلفی همچون نوع صورت افراد و اسکلت بندی صورت بررسی شده و بر اساس آن یک استایل مناسب پیشنهاد داده شود. از طرف دیگر مدل انتخابی مو ها می بایست با فرم صورت همخوانی و سازگای داشته باشد. تنها یک آرایشگر ماهر می تواند بر اساس مهارت و فنی که دارد این همخوانی و سازگاری را ایجاد نماید. در تیپ چین، یک آرایشگر، تمام این فاکتور ها را در نظر می گیرد تا بتواند بهترین انتخاب را بر اساس فرم سر شما ارائه دهد. در واقع برای پیرایش شما المان هایی همچون نوع صورت اعم از لوزی، مربعی، بیضی، نوع چانه، حالت موها و .. بررسی شده و در نظر گرفته می شوند.

نکات مهم در پیرایش مردانه:

از دیرباز تا به امروز پیرایش مردانه یک امر روتین در آرایشگاه های مردانه بوده است اما با توجه به اینکه امروزه دنیای مد و فشن بسیار گسترش داشته است و توسط وسایل ارتباط جمعی به راحتی اخبار و مدل ها رد و بدل می شود، لذا یک آرایشگر مجرب می بایست به تمام اصول روز و تکنیک ها اشنا باشد که بتواند پاسخگوی تمام نیازهای مشتریان خود باشد. این مورد در تیپ چین در نظر گرفته شد و بر اساس تخصص و سابقه از اساتید مجرب دعوت به همکاری انجام می شود.


اشتراک در شبکه های اجتماعی :