header

خانه / نگهداری و زیبایی مو

نگهداری و زیبایی موپیرایش و نگهداری از مو ها برای بسیاری از آقایان مهم می باشد زیرا توجه به پیرایش مردانه موجب می شود تا ظاهر اشخاص مرتب تر و جذاب تر به نظر برسد. امروزه در آرایشگاه مردانه توسط یک آرایشگر مردانه مجرب، انواع خدمات همچون رنگ نمودن موها انجام می شود. با در نظر گرفتن این مهم که رنگ جو گندمی موها جذابیت زیادی دارد اما خیلی از آقایان در قالب پیرایش مردانه تمایل دارند تا موهای سفید و یا خاکستری خود را با رنگ کردن تغییر داده و سن خود را کمتر نشان دهند. در همین راستا از انواع رنگ موهای مردانه استفاده می نمایند تا ظاهر خود را تغییر داده که جوان تر به نظر برسند.

زیبایی موهای جو گندمی یا رنگ اولیه موها در پیرایش مردانه:

پیرایش، نگهداری و زیبایی مو

اگر شما نیز قصد رنگ نمودن موهای سفید خود را داشتید؛ لازم است که در نظر داشته باشید در سلمانی مردانه از آرایشگر خود درخواست نمایید تا از رنگ موهایی استفاده نماید که فاقد آمونیاک باشد. در واقع هر اندازه در رنگ مو شما ویتامین E بیشتر باشد برای سلامت و درخشش مو ها نیز تاثیر بهتری خواهد داشت. البته این مورد به تنهایی کافی نیست و نقش آمونیاک را نیز نباید فراموش نمایید. به صورت کلی بین رنگ موهای بانوان و آقایان یک تفاوت بزرگ وجود دارد. در رنگ مو خانم ها، رنگ مو طبیعی به کمک رنگ شیمیایی از بین می رود اما این مورد در آقایان به صورت عکس است. به عبارت دیگر با حفظ رنگ مو طبیعی، تنها تارهای سفید و خاکستری تغییر رنگ داده می شوند. به همین دلیل برای جلوگیری از آسیب رساندن به مو، می بایست جهت پیرایش و آرایش از رنگ های فاقد آمونیاک و حاوی ویتامین E استفاده کرد.

پیرایش و آرایش موهای مردانه نیاز به تجربه و تخصص کافی دارد لذا برای این مورد، آرایشگر های کاربلد و با سابقه می توانند نقش اساسی ایفا نمایند.

آرایشگران تیپ چین متخصص در زمینه رنگ موی آقایان آماده ارائه خدمات در منزل یا محل مورد نظر شما هستند.

هزینه تامین مواد(رنگ) بعهده آرایشگر می باشد.