header

خانه / کراتینه و رنگ مو

کراتینه و رنگ مو

کراتینه مو

پیرایش مو های فر و صاف نمودن انها یکی از مواردی است که بسیاری از اقایان در آرایشگاه مردانه به دنبال این خدمات هستند. امروزه از روش های مختلفی همچون کراتین، گلت، اتو و ... اقدام به صاف نمودن موها می توان نمود. روش های پیشین چون سشوار و اتو مو، زمان زیادی از یک آرایشگر را برای صاف کردن موها درگیر می نمودند اما گلت و کراتین می توانند این زمان را تا 60 درصد در سلمانی مردانه کاهش دهند.

کراتین به صورت کلی موجب صاف شدن موها می شود. لذا در این روش ها یک آرایشگر مردانه، از مواد کراتینه ابتدا بر روی موهای شما استفاده می نماید و سپس به کمک اتو مو یا سشوار اقدام به صاف نمودن موها می کند. پیرایش مردانه در این روش کار دشواری نیست زیرا موهای آقایان اغلب کوتاه بوده و زمانبر نمی باشد.

کراتینه و رنگ مو

روش کراتینه نمودن مو، باعث می شود تا در زمان پیرایش بهتر بتوانید به موهای خود حالت دهید، همچنین عوارض ناشی از اتو و سشوار مکرر مو را از بین می برد. 

رنگ مو

امروزه در آرایشگاه مردانه توسط یک آرایشگر مردانه مجرب، انواع خدمات همچون رنگ نمودن موها انجام می شود. با در نظر گرفتن این مهم که رنگ جو گندمی موها جذابیت زیادی دارد اما خیلی از آقایان در قالب پیرایش مردانه تمایل دارند تا موهای سفید و یا خاکستری خود را با رنگ کردن تغییر داده و سن خود را کمتر نشان دهند. در همین راستا از انواع رنگ موهای مردانه استفاده می نمایند تا ظاهر خود را تغییر داده که جوان تر به نظر برسند.

زیبایی موهای جو گندمی یا رنگ اولیه موها در پیرایش مردانه:

اگر شما نیز قصد رنگ نمودن موهای سفید خود را داشتید؛ لازم است که در نظر داشته باشید در سلمانی مردانه از آرایشگر خود درخواست نمایید تا از رنگ موهایی استفاده نماید که فاقد آمونیاک باشد. در واقع هر اندازه در رنگ مو شما ویتامین E بیشتر باشد برای سلامت و درخشش مو ها نیز تاثیر بهتری خواهد داشت. البته این مورد به تنهایی کافی نیست و نقش آمونیاک را نیز نباید فراموش نمایید. به صورت کلی بین رنگ موهای بانوان و آقایان یک تفاوت بزرگ وجود دارد. در رنگ مو خانم ها، رنگ مو طبیعی به کمک رنگ شیمیایی از بین می رود اما این مورد در آقایان به صورت عکس است. به عبارت دیگر با حفظ رنگ مو طبیعی، تنها تارهای سفید و خاکستری تغییر رنگ داده می شوند. به همین دلیل برای جلوگیری از آسیب رساندن به مو، می بایست جهت پیرایش و آرایش از رنگ های فاقد آمونیاک و حاوی ویتامین E استفاده کرد.

پیرایش و آرایش موهای مردانه نیاز به تجربه و تخصص کافی دارد لذا برای این مورد، آرایشگر های کاربلد و با سابقه می توانند نقش اساسی ایفا نمایند.

آرایشگران تیپ چین متخصص در زمینه کراتینه موی فر و رنگ موی آقایان آماده ارائه خدمات در منزل یا محل مورد نظر شما هستند.

هزینه تامین مواد(کراتینه و رنگ) بعهده آرایشگر می باشد.


اشتراک در شبکه های اجتماعی :

لیست قیمت کراتینه و رنگ مو

رنگ به همراه دکلره برای موهای بلند قیمت : 600,000 تومان

رنگ به همراه دکلره برای موهای کوتاه قیمت : 400,000 تومان

رنگ بدون دکلره برای موهای بلند قیمت : 250,000 تومان

رنگ بدون دکلره برای موهای کوتاه قیمت : 150,000 تومان

کراتین برای موهای متوسط(تا روی سر شانه) قیمت : 550,000 تومان

کراتینه برای موهای بلند (پایین تر از سر شانه) قیمت : 950,000 تومان

کراتینه برای موهای کوتاه قیمت : 350,000 تومان