header

خانه /لیست لوازم آرایشی / ست کامل کیف و لوازم پیرایش مردانه

ست کامل کیف و لوازم پیرایش مردانه

 

ست کامل کیف و لوازم پیرایش مردانهکيف لوازم پيرايشی مردانه شامل 6 تکه وسيله مورد نياز برای آقايان و پسر بچه ها می باشد تا با توجه به مشکلاتی که ممکن است در اثر استفاده از وسايل مشترک در پيرايشگاه ها پيش بيايد، سلامت شما و يا کودک شما را تضمين نمايد!

کيف لوازم پيرايشی مردانه تیپ چین شامل لوازم زیر می باشد:

کيف از بهترين جنس/ قيچی  پيرايشگری / شانه تخت پلاستيکی/ موپران يا فرچه با موهايی نرم و لطيف برای پوست های حساس / شانه موپيچ گرد / دسته تيغ بلند / پيشبند از جنس شمعی ضد آب

قیمت : 350,000 تومان

          خرید         

 

يکی از اصلی ترين و مهمترين لوازمی که آقايان برای حفظ بهداشت و مسائل پيرايشی خود نياز دارند همين کيف های مخصوص لوازم آرایشی است. این کیف شامل اساسی ترين ابزار مورد نیاز جهت آرایش و پیرایش آقایان را در خود جای داده اند و خلاصه پکيجی مناسب براي آقايان خوش تيپ به شمار می رود.


 

ست کامل کیف لوازم پیرایش مردانه شامل چه وسایلی است؟

1. قیچی مناسب برای اصلاح سر و صورت

یک قیچی پرکاربرد برای کیف لوازم شخصی آرایشگاهی مردانه قیچی‌های حالت‌دهی مو هستند. این نوع قیچی‌ها بسیار پرکاربرد هستند زیرا می‌توان از آن‌ها برای اصلاح موی سر و ریش‌ها استفاده کرد. 

2. تیغ و دسته تیغ

ژیلت و دسته تیغ از جمله لوازم پرکاربرد برای آقایان هستند. بهتر است این وسایل را نیز در کیف لوازم شخصی آرایشگاهی مردانه قرار دهید تا در هنگام نیاز بتوانید به راحتی آن‌ها را پیدا کنید. بسیاری از آقایان عادت دارند که هر روز ریش‌های خود را با تیغ اصلاح کنند. 

3. شانه تخت پلاستيکی

شانه هم مانند قیچی از ضروریات لوازم کیف آرایشی میباشد. شانه ها آرایشگری در جنس و اشکال مختلف وجود دارند که بنا به کاربرد آن و نیاز آرایشگر یک نوع ازپر کاربردترین آن تهیه و در این ست قرار دادیم.

4. شانه موپيچ گرد

شانه موپیچ گرد جهت حالت دهی مو بعد از کوتاهی مو یا پیرایش بسیار کاربردیست.

5. مو پران

قیچی آرایشگری، تیغ و یا ماشین ریش تراش موها را خرد می کنند و همین موها مرتبا تا پایان کار اصلاح روی صورت و گردن فرد می ریزند. آرایشگران برای پاک کردن این موها و دور ریختن آن ها از وسیله ای به نام موپران آرایشگری استفاده می کنند. این وسیله از الیاف های مو مانند تشکیل شده است و مانند جارو عمل می کند. سایزهای متفاوتی دارد و برای مصارف خانگی و آرایشگاهی مناسب است.

6. پیشبند

این وسیله که موقع اصلاح و پیرایش در آرایشگاه برای تمیز ماندن لباس‌هایتان استفاده میشود. بهتر است شخصی باش تا بهداشت شما هنگام حضور در آرایشگاه بطور جدی رعایت شد.


اشتراک در شبکه های اجتماعی :